SZYBKI KONTAKT Zadzwoń w poniedziałek

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia

Cymbałki

Cymbałki dla dzieci to jeden z ulubionych pierwszych instrumentów wszystkich maluchów. Ich uwagę przyciąga przede wszystkim kolorowe i estetyczne wykończenie. Jednak nie tylko wygląd zasługuje tu na wyróżnienie.


Gra na cymbałkach jest tak lubiana przez dzieci z powodu dźwięków, jakie wydają. Bardzo często kojarzą się one dzieciom z melodiami słyszanymi w kołysce, a ich spokojny, kojący charakter sprawia, że czują się one komfortowo i bezpiecznie. Cymbałki umożliwiają także opanowanie podstawowych umiejętności w zakresie muzyki, takich jak wyczucie rytmu, znajomości poszczególnych dźwięków, a także komponowanie prostych melodii. Szczególnie ostatnia czynność jest dobra dla dziecka, ponieważ podczas świetnej zabawy, w bardzo wydajny sposób jest stymulowany rozwój wyobraźni. Poprzez łączenie ze sobą kolejnych dźwięków, dziecko uczy się planowania, a także znacznie poprawia swoją pamięć, gdyż zapamiętuje, który klawisz wydaje który dźwięk. Oczywiście wpływa to na późniejsze zdolności poznawcze i kojarzenie poszczególnych faktów, więc możliwość kontaktu dziecka z instrumentami muzycznymi w młodości jest jak najbardziej wskazana dla poprawnego i obiecującego rozwoju każdego malucha.


Posiadamy także w naszej ofercie cymbałki dla dzieci od dwunastego miesiąca, które różnią się od tych standardowych, aby najmłodsi mogli z jednej strony zapoznawać się z dźwiękami, a z drugiej dobrze bawić. Takie cymbałki zostały więc wzbogacone kulkami do przebijania, które spadając, wygrywają dźwięki na cymbałkach. Dzięki temu, że cymbałki można wyciągnąć i grać na nich również w późniejszym czasie posłużą dziecku. Za jakość wykonania odpowiadają wyłącznie liderzy światowego rynku zabawek, tacy jak Melissa&Doug, BigJigs, Lelin, czy Goki, dlatego każdy dostępny w naszym sklepie produkt jest rewelacyjnie skonstruowany i spełnia zarówno wszelkie wymogi jakościowe, jak i posiada wymagane certyfikaty. Oczywiście ich estetyka nie pozostawia żadnych zastrzeżeń i z pewnością zaciekawi dziecko, zapewniając mu jednocześnie godziny świetnej zabawy.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!