SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Strona główna / Produkty / Na świeżym powietrzu

Na świeżym powietrzu

Drodzy rodzice, jak wiadomo, ruch na świeżym powietrzu jak bardzo ważny w rozwoju Waszej pociechy, zapobiega chorobom cywilizacyjnym, otyłości, problemów z kręgosłupem. Pogoda sprzyja więc czas wyjść na świeże powietrze i cieszyć się słonecznym dniem. Co zrobić, gdy jednak Twoje dziecko ciężko zmusić do aktywności? Woli spędzać dzień przed ekranem telewizora, smartfona? My mamy świetne rozwiązanie tego problemu! W naszym sklepie internetowym znajdziecie szereg produktów, które zachęcą dziecko do ruchu!

Gra zręcznościowa Hoopla, gra w kręgle, kendema, krykiet, rzutki do tarczy, kolorowe skakanki, ptaszki do pchania, jeździki, te i wiele innych zabawek znajdujących się w tej kategorii dostarczą Twojemu dziecku rozrywkę, ale również poprawią koordynację ruchową, zręczność. Dziecko może bawić się nimi samodzielnie, bądź z przyjaciółmi i rodziną.

Wychodząc do ogrodu koniecznie zabierzcie ze sobą narzędzia ogrodowe. Dzięki nim dziecko będzie mogło Wam pomagać w codziennych obowiązkach. Jest to świetna okazja do spędzenia razem czasu, a także zabawy w ogrodzie są pretekstem do nauki o zmieniających się porach roku, nauką o roślinach i ich pięlęgnacji. Wiele radości sprawi dzieciom, wyhodowanie własnej roślinki, warzyw, owoców. Będą czuły się dumne i z chęcią zjedzą potrawy z nich przygotowane.

Nie zapomnijcie również zabrać ze sobą drewnianą lupę i zacznijcie obserwować owady. Przyda Wam się też pojemnik na ich zbieranie. Nasze zabawki urozmaicą każdy spacer.

Coś mocno wieje? Zapnijcie mocno kaptur i puszczajcie latawce! Rekin, mewa, smok, będą pięknie prezentować się na tle nieba i na pewno wzbudzą sensację. Zabawa nimi to świetna rozrywka!

Bezpłatna dostawa
Przyjazna firma
Szybkie i wygodne zakupy online
Bezpieczne zakupy
Zwrot nieużywanego towaru do 14 dni