SZYBKI KONTAKT 7.00-16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Strona główna / Produkty / Zabawki rozwojowe / Kuchnie i akcesoria kuchenne

Kuchnie i akcesoria kuchenne

Drewniana kuchnia dla dzieci to ponadczasowa zabawka pozwalająca na zabawę w odgrywanie ról, czyli jedną z ulubionych dziecięcych zabaw. Wzorując się na czynnościach wykonywanych przez rodziców, dzieci uczą się praktycznego podejścia do wielu przedmiotów kuchennych, właściwego korzystania z nich, a także taka zabawa daje niepowtarzalną okazję nabycia podstawowych umiejętności socjalnych oraz współpracy z rówieśnikami. Drewniana kuchnia dla dzieci umożliwia bezpieczną zabawę np. w kuchnię czy restaurację, gdzie mogą uczyć się pierwszych form grzecznościowych i zasad savoir-vivre.


Nauka gotowania jest obecnie bardzo modna, a jednocześnie bardzo przydatna w życiu. Warto więc zachęcać dzieci do zabawy w gotowanie już od najmłodszych lat, niezależnie od tego, czy to chłopiec, czy dziewczynka. Może się wydawać, że to tylko zabawa, jednak dzięki niej dzieci nabierają sprawności w określonych czynnościach. Kuchnia drewniana dla dzieci to bardzo dobry sposób na spędzanie czasu w kreatywny sposób. Poza wykonywaniem czynności, które ćwiczą sprawność manualną, dzieci często same tworzą sobie rozmaite scenariusze, co znacznie przekłada się na rozwój ich wyobraźni. Dużo ruchomych elementów oraz części, takich jak garnki, pokrywki, sztućce, czy zastawa pozwalają dzieciom na kompletny rozwój koordynacyjno ruchowy, a także znacznie poprawi umiejętności operowania przedmiotami kuchennymi, co zdecydowanie wpłynie na jego zdolność do samodzielnego przygotowywania posiłków po jakimś czasie.


Nasz sklep oferuje także akcesoria kuchenne dla dzieci. Oczywiście do najważniejszej grupy produktów z tej kategorii należy kompletna kuchnia dla dzieci, która jest dostępna w wielu wzorach i modelach. Możecie więc wybrać z kilku wzorów kuchni dużych w różnej kolorystyce i różnych producentów takich jak: Lelin, Goki, Bigjigstoys, Woody. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Bezpłatna dostawa
Przyjazna firma
Szybkie i wygodne zakupy online
Bezpieczne zakupy
Zwrot nieużywanego towaru do 14 dni