SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Strona główna / O Nefere

O Nefere

Witamy w naszym sklepie!

Naszą misją jest sprawić, aby uśmiech nieustannie gościł na twarzy Twojego dziecka, dlatego dostarczamy produkty wysokiej jakości, estetycznie wykonane i bezpieczne. 
W swojej ofercie posiadamy również zabawki kreatywne oraz zachęcające dzieci do zabawy na świeżym powietrzu.

Naszą specjalizacją są w większości produkty ekologiczne wykonane z drewna, kartonu i innych ekologicznych materiałów jak filc czy bawełna. Promujemy zabawki mało znane, kreatywne, pomagające dzieciom w rozwoju wyobraźni, umiejętności manualne, koordynacji ręka-oko, kreatywności czy umiejętności społecznych.

Stawiamy na zabawki mądre, które nie tylko bawią, ale i uczą. Dzięki nim dziecko poznaje świat, literki, kształty, dźwięki i wiele innych nieodkrytych dotąd tajemnic. Nasze produkty zgrupowane są w kilku kategoriach w celu łatwiejszego ich przeglądania. Można również je wyszukiwać poprzez wpisanie frazy, nazwy, wieku i płci dziecka.

W naszej ofercie znajdziecie głównie zabawki, ale i akcesoria dla dzieci np. naczynia, naprasowywanki czy pomoce szkolne takie, jak tabliczki mnożenia czy liczydła, a nawet meble oraz huśtawki. Meble amerykańskiej marki Fantasy Fields mają swój niepowtarzalny charakter, który sprawia, że pokój dziecka zmienia się w magiczne miejsce.

Jesteśmy na rynku od 2010 roku i cały ten czas rozwijamy naszą ofertę oraz usprawniamy procesy, aby zakupy u nas były przyjemnością.

Osoby prowadzące działalność gospodarczą, szkoły, przedszkola zainteresowane bliższą współpracą, prosimy o kontakt bezpośredni na adres: biuro@nefere.pl

Życzymy udanych zakupów!

Zespół Nefere