O Nefere

Szanowni Klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zespół Nefere

Witamy w naszym sklepie!

Naszą misją jest sprawić, aby uśmiech nieustannie gościł na twarzy Twojego dziecka, dlatego dostarczamy produkty wysokiej jakości, estetycznie wykonane i bezpieczne. Naszą specjalizacją są zabawki drewniane, zabawki kartonowe oraz wykonane z innych ekologicznych materiałów jak filc, bawełna czy ziemniaki :-) W swojej ofercie posiadamy również zabawki kreatywne oraz zachęcające dzieci do zabawy na świeżym powietrzu.

Stawiamy na zabawki mądre, które nie tylko bawią, ale i uczą. Dzięki nim dziecko poznaje świat, literki, kształty, dźwięki i wiele innych nieodkrytych dotąd tajemnic. Nasze produkty zgrupowane są w kilku kategoriach w celu łatwiejszego ich przeglądania. Można również je wyszukiwać poprzez wybranie odpowiedniej kategorii wiekowej.

Nasze zabawki to w większości produkty ekologiczne drewniane, z kartonu, bawełny i innych ekologicznych materiałów lub materiałów pochodzących z recyklingu. Promujemy zabawki mało znane, kreatywne, pomagające dzieciom w rozwoju wyobraźni i kreatywności.

W naszej ofercie znajdziecie głównie zabawki, ale i akcesoria dla dzieci np. naczynia z ekologicznego dolomitu czy pomoce szkolne takie, jak tabliczki mnożenia czy liczydła.

Ostatnio również poszerzyliśmy ofertę o piękne, ręcznie malowane meble do pokoju dziecka. Wystarczy nawet jeden element, aby odmienić wnętrze. Meble amerykańskiej marki Fantasy Fields mają swój niepowtarzalny charakter, który sprawia, że pokój dziecka zmienia się w magiczne miejsce.

Osoby prowadzące działalność gospodarczą, szkoły, przedszkola, rady rodziców zainteresowane bliższą współpracą, prosimy o kontakt bezpośredni na adres: biuro@nefere.pl

Życzymy udanych zakupów.
Zespół Nefere

nasze marki

kot
pies