SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia

Pamiętniki i szkatułki

Pamiętnik dla dziewczynki to coś wyjątkowego. Właśnie w nim zapisywane są wszystkie wczesne przeżycia, sytuacje, które zaciekawiły nasze dziecko oraz czas dobrej zabawy, która wyjątkowo się spodobała maluchom. Mogłoby się wydawać, że to zwykłe zapisywanie wspomnień, jednak tego typu aktywności są bardzo potrzebne każdemu dziecku, ponieważ dzięki nim odkrywają siebie, potrafią sobie wytłumaczyć wiele rzeczy oraz myślą o wszystkim, co się im przytrafia, a to z kolei bardzo pozytywnie wpływa na ich prawidłowy rozwój. Pamiętniki pozwalają także na uwiecznianie pierwszych wielkich przyjaźni. Wpływają również na rozwój umiejętności dziecka w zakresie formułowania myśli i zmiany ich w formę pisemną, co jest bardzo przydatną umiejętnością w szkole.


Większość dostępnych w naszej ofercie pamiętników zostało stworzonych przez takie firmy jak Eco Snoopers, czy Pecoware, które są znane ze swojego nastawienia na jak najlepsze produkty, które nie tylko zachwycają wyglądem, lecz także dokładnością wykonania i swoją jakością. Decydując się na pamiętnik dla dziewczynek z naszej oferty, masz pewność, że nie tylko przetrwa on swój najbardziej aktywny okres użytkowania, lecz umożliwi także powrót do niego po wielu latach. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi podobnymi artykułami tego typu. Szkatułki dla dziewczynek pozwolą im na przechowywanie dosłownie wszystkiego, począwszy od swojej pierwszej biżuterii, po ważne dla nich przedmioty. Dzięki nim wszystkie schowane przedmioty otacza aura tajemniczości, co jeszcze bardziej podkreśla ich ważność.


Nasze pamiętniki o zdobionych kartkach oraz wielu dodatkowych elementach, takich jak miejsca na datę tasiemkę do zaznaczania czy pięknie zdobioną cyrkoniami kłódkę to wspaniałe sposoby na wyróżnienie konkretnych zdarzeń. Dostępne są zestawy do scrapbookingu, które zawierają księgę pamiątkową oraz wszystkie elementy do ich zdobienia jak koraliki, tasiemki, cyrkonie, naklejki, które świetnie będą się prezentowały z różnorodnymi grafikami na stronach księgi.


Wszystkich zainteresowanych dokładną zawartością poszczególnych pamiętników dla dziewczynek gorąco zachęcamy zarówno do sprawdzenia naszych produktów, jak i do kontaktu z nami w celu otrzymania wszystkich niezbędnych informacji.