SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia

Gitary

Gitara dla dzieci to jeden z najlepszych sposobów na wczesne zaszczepienie w maluchach miłości do muzyki. Jednak to nie tylko pasja, lecz także bardzo praktyczne podejście do rozwoju najmłodszych. Gra na gitarze wpływa na wiele ośrodków rozwojowych człowieka. Zacznijmy od tego, że w rewelacyjny sposób pozwala na rozwinięcie swojej wyobraźni poprzez poznawanie poszczególnych dźwięków, łączenie ich, a następnie wymyślanie kolejnych sekwencji. Proces ten można porównać do klasycznych gier w skojarzenia, czy łączenia w pary. Gitara co prawda nie zawiera obrazków z krówkami, czy innymi zwierzakami, jednak możliwości skojarzeniowe są znacznie większe. Co oczywiście wpływa na rozwój wyobraźni, kreatywności oraz stosowania zdobytej wiedzy w praktyce. Gitary dla dzieci pozwalają także w dużym zakresie na pracę nad sprawnością motoryczną, zręcznością palców oraz ogólnym rozciągnięciem dłoni, co ma bardzo duże przełożenie na umiejętności plastyczne, co na pewno przyda się we wczesnym etapie edukacji.


Jak więc widzimy to nie tylko zabawka, lecz także świetny sposób na kreatywne i rozwojowe zajęcie czasu naszym pociechom. Jeżeli chodzi o jakość wykonania, to prezentuje ona poziom odpowiedni do potrzeb dziecka, które może nie wiedzieć, jak obchodzić się z instrumentem – gitara jest wytrzymała, pokryta ekologicznym lakierem, który jest bezpieczny dla dziecka oraz dzięki wysokiej jakości komponentom umożliwia komfortową grę. Dzięki prawdziwym stroikom możliwe jest dostrajanie gitary, a tym samym uzyskanie ładnie wybrzmiewających i ciekawych dźwięków. W naszej ofercie znajdują się gitary w ciekawej stylistyce pasującej zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące tych produktów, gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami. Na pewno będziemy w stanie wytłumaczyć wszelkie nieścisłości, a także doradzić w kwestii wyboru. Gorąco zachęcamy do obejrzenia również innych produktów w naszej ofercie.