SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Strona główna / Produkty / Meble i Nogi do stołów

Meble i Nogi do stołów

Meble do pokoju dziecka oraz powszechnego użytku, które posiadamy w ofercie to elementy niezbędnego wyposażenia domu, które przemienią pokój w niepowtarzalne miejsce, pełne magicznych stworzeń, kolorów i deseni. 

Pomimo panującego wszędzie dość surowego stylu skandynawskiego my proponujemy coś co powinno spodobać się najmłodszym. A dzieci lubią kolory, lubią przyjemnych towarzyszy, a niekoniecznie surową biel i szarość. Dodatkową zaletą tych mebli jest to, że nawet jeśli rodzic nie jest dekoratorem to pokój dziecka będzie wyglądał pięknie. Zwykłe białe ściany i kilka bajecznie kolorowych mebli dadzą piękny efekt.

Meble są ręcznie malowane i rzeźbione. Mogą się więc delikatnie różnić od siebie. Na tą chwilę posiadamy meble z kolekcji: Magiczny ogród, Zaczarowany las, Słoneczne safari, Księżniczka i żaba oraz Transport. Czasem wystarczy mały detal, dodatek, jedna szafka, jedna ławka, aby całość nabrała zupełnie odmiennego charakteru.

Wszystkie meble są dostosowane do wieku dziecka zarówno wyglądem, jak i wymiarami. Nie są dziecku sięgnąć nawet do najwyższej półki, bez konieczności wspinania się na regały. To z kolei przekłada się na bezpieczeństwo dziecka.

Bezpłatna dostawa
Przyjazna firma
Szybkie i wygodne zakupy online
Bezpieczne zakupy
Zwrot nieużywanego towaru do 14 dni