SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100,00 zł Darmowa wysyłka!
Strona główna / Produkty / Koniki, bujaki, jeździki / Chodziki - pchacze drewniane

Chodziki - pchacze drewniane

Szanowni Klienci postanowiliśmy ograniczyć możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio w naszym centrum dystrybucji. W przypadku odbiorów osobistych prosimy zrobić zamówienie online (z opcją odbioru osobistego) i opłacenie go z góry. Zmianie ulegają również godziny naszej pracy. Będziemy pracować codziennie od godziny 7.00 do godziny 16.00.

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na zrozumienie - Zespół Nefere

Stylowe, wielokolorowe oraz atrakcyjne chodziki i pchacze drewniane wykonane z trwałego i wytrzymałego drewna, to idealne zabawki dla małych dzieci. W ofercie dostępne są zarówno modele dedykowane dla chłopców, jak i dziewczynek, w tym między innymi chodziki drewniane pchane z pojemnikiem na klocki, czy też wózki spacerowe dla lalek.

Na szczególną uwagę zasługuje drewniany pchacz z panelem przednim dostępnym w wielu opcjach. Każda zabawka tego typu to stabilna, ciężka – bo drewniana konstrukcja – dająca dziecku stabilne podparcie przy nauce stawiania pierwszych kroków. Panel przedni zabawki, a często również boki (w zależności od modelu) - zawiera wiele atrakcji dla dziecka takich jak sortery, układanki, przeplatanki czy labirynty. Pchacz drewniany to zabawka wielofunkcyjna – dzięki niej dziecko uczy się chodzić, a gdy się zmęczy, jego drewniany pchacz zamienia się w centrum zabaw, dzięki którym dziecko może rozwijać swoje zdolności motoryczne.