SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100,00 zł Darmowa wysyłka!
Strona główna / Produkty / Zabawki rozwojowe / Mały majsterkowicz

Mały majsterkowicz

Szanowni Klienci postanowiliśmy ograniczyć możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio w naszym centrum dystrybucji. W przypadku odbiorów osobistych prosimy zrobić zamówienie online (z opcją odbioru osobistego) i opłacenie go z góry. Zmianie ulegają również godziny naszej pracy. Będziemy pracować codziennie od godziny 7.00 do godziny 16.00.

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na zrozumienie - Zespół Nefere

Seria Mały Majsterkowicz to propozycja dla wszystkich dzieci, które uwielbiają zabawę w majsterkowanie. Rodzice mogą kupić swoim maluchom wytrzymałe i pojemne drewniane skrzynki narzędziowe, mobilne warsztaty, czy też małe zestawy narzędziowe. Dostępne są również kolorowe przybijanki i wbijanki ze zwierzątkami i roślinami, które można przyczepiać do tablic korkowych. Wpływa to na rozwój motorycznych umiejętności naszej pociechy oraz logicznego myślenia.

Oczywiście w tej kategorii zabawek najważniejsza jest wytrzymałość produktów, dlatego proponujemy zabawki sprawdzonych dostawców takich jak: Lelin, ClassicWorld, Goki, MelissaAndDoug, Bigjigstoys czy Viga Toys, które tworzone są z najwyższej jakości materiałów.

Bezpłatna dostawa
Przy zakupach powyżej 100 zł
Przyjazna firma
Szybkie i wygodne zakupy online
Bezpieczne zakupy
Zwrot nieużywanego towaru do 14 dni