SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia

Bębenki

Bębenek dla dzieci jest świetnym sposobem na naturalne wprowadzenie maluchów w świat muzyki. Jako instrument nadający rytm każdej kompozycji jest bardzo ważny, a wczesny kontakt z nimi pozwoli na pozyskanie zmysłu rytmicznego, który może zaowocować prawdziwym talentem muzycznym, niekoniecznie związanym z perkusją. Jest to umiejętność uniwersalna, znajdująca swoje zastosowanie w każdej dziedzinie muzyki. Jednak bębenki dla dzieci to nie tylko pozyskiwanie umiejętności, które można wykorzystać w dłuższej perspektywie, lecz przede wszystkim świetna zabawa! Zdecydowana większość dzieci lubi sobie pohałasować i nie ma to żadnego związku z ich złośliwością, lecz tym, że reagują one na wiele bodźców, również tych dźwiękowych. Uderzają pałeczkami z ciekawości, a z czasem zaczynają wybijać własny rytm. Wraz z upływem świadomości dziecka, jest ono coraz bardziej zadowolone z poczynionych postępów, dzięki czemu jest to zabawka, która bawi i uczy.


Warto także wspomnieć o tym, że bębenki dla dziecka pozwalają na wczesny rozwój motoryczny – znacznie poprawiają zręczność rąk poprzez zabawę pałeczkami i wybijanie rytmu. Nieco odmienną, ale równie wpływającą na rozwój dziecka kwestią jest wyobraźnia. Podczas poszukiwania nowych schematów i układów świetnie się ona rozwija, co pomaga dziecku w szybkim kojarzeniu innych, niezwiązanych z muzyką wątków. Z pewnością dobrze rozwinięta wyobraźnia pomaga maluchom w radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami i w kreatywnym rozwiązywaniu problemów, które napotykają.


Na uwagę zasługuje także wykonanie bębenków. Najwyższej jakości materiały zapewniają konieczną trwałość, aby przetrwały one długie godziny zabawy. Prawdziwe drewniane pałeczki wydobywają świetny dźwięk oraz są całkowicie bezpieczne w użyciu. Dodajmy do tego kolorowe wzory i motywy, a otrzymamy bardzo atrakcyjny produkt. Bębenki dla dzieci są wyposażone w paski, dzięki którym mogą swobodnie poruszać się podczas grania, co daje im okazję do odtwarzania scen mini parady.


Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!