SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100,00 zł Darmowa wysyłka!

Labirynty

Szanowni Klienci postanowiliśmy ograniczyć możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio w naszym centrum dystrybucji. W przypadku odbiorów osobistych prosimy zrobić zamówienie online (z opcją odbioru osobistego) i opłacenie go z góry. Zmianie ulegają również godziny naszej pracy. Będziemy pracować codziennie od godziny 7.00 do godziny 16.00.

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na zrozumienie - Zespół Nefere

Labirynty to doskonałe ćwiczenie cierpliwości, koncentracji i zdolności motorycznych naszych pociech. Labirynt magnetyczny pozwala dziecku przesuwać elementy po wyznaczonych torach paluszkami lub za pomocą dołączonych do zestawu pałeczek. Dzięki temu maluszek ćwiczy koordynację ręka-oko. Kontakt z naturalną fakturą drewna także pozytywnie wpływa na najmłodszych. Ponadto kolorowe wzory i motywy dziecięce cieszą oko także dorosłych.

Oprócz labiryntów znajdziecie w naszej ofercie także układanki przesuwanki, dzięki którym dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale także rozwijają umiejętności łączenia, kojarzenia, dopasowywania. Jest to więc nie tylko świetna zabawa, ale także edukacja i rozwój motoryczny