Panel wymienny szlaczki
Panel wymienny szlaczki
Panel wymienny szlaczki
Panel wymienny szlaczki
Panel wymienny szlaczki
Panel wymienny szlaczki
Strona główna / Produkty

Panel wymienny szlaczki

Nasze opinie:
Cena:
56,90 zł
Ean:
6934510508630
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Viga
Ilość:

Super pomysł na edukacyjną zabawę. Wystarczy powiesić na ścianie ramę i wymieniać panele, aby uzyskać wielofunkcyjną zabawkę do trenowania wielu umiejętności. 

Dzięki takiej zabawce dziecko ćwiczy:

  • motorykę dłoni, podążając za kształtami poszczególnych kształtów
  • przygotowuje się do nauki pisania
  • trenuje skupienie, podążając za szlaczkiem od początku do końca

Oferowany panel wymienny to pisanie szlaczków. Po włożeniu specjalnego drewnianego "ołówka" (dwa ołówki dostępne na wyposażeniu ramy) w przygotowany otwór dziecko niezawodnie wykona dany wzór. Na panelu mamy cztery podstawowe szlaczki zarówno z ostrymi, jak i zaokrąglonymi krawędziami. Wzory są dość duże (wysokość 5-6cm) co ułatwia zadanie.

Panel jest dostosowany do ramy dostępnej również w naszym sklepie. Ramę należy powiesić na ścianie na odpowiedniej wysokości. Dzięki temu produkt zawsze jest na swoim miejscu. Wymiana paneli odbywa się poprzez odkręcenie dwóch dolnych gałeczek. Wtedy można wyciągnąć jeden panel i zamontować inny. Na koniec wystarczy ponownie przykręcić gałki.

Panelu można używać również bez ramy po położeniu na stole lub podłodze. Do pisania można użyć np. pędzelka, niezaostrzonej kredki, czy długopisu bez wkładu. Produkt to przemyślana zabawka edukacyjna, dlatego świetnie sprawdzi się zarówno w domu jak i np. w przedszkolach. Dzięki solidnej konstrukcji wytrzyma zabawę wielu dzieci.

Produkt wykonany z płyty drewnopochodnej. Na kolejnych zdjęciach pokazano przykładowe panele w ramie. Rama dostępna oddzielnie. Wystarczy jedna rama i kilka paneli do wymiany. W ofercie posiadamy 6 wymiennych paneli.

Wiek: 3+

Wymiary: 60 x 40cm

Referencja: V50863

Deklaracja zgodności CE