Bujaczki z fotelem na biegunach

Szanowni Klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zespół Nefere

Bujanie to ulubiona czynność każdego dziecka niemal w każdym wieku. Maluchom przypomina okres w łonie matki, dla starszych niesie z jednej strony ukojenie, a z drugiej strony ekscytację. Zmysł równowagi jest ćwiczony niejako mimochodem, a błędnik przyzwyczaja się naturalnie do nowych sytuacji. Każdy miał pewnie swoją ulubioną huśtawkę i konika na biegunach, który był najlepszym przyjacielem. Bujaki dla dzieci to propozycja kierowana dla młodszych dzieci. Dzięki umieszczeniu wygodnego, mięciutkiego fotelika dziecko ma wygodne podparcie tak, aby nie wypadło. Nasze bujaki to duża estetyka wykonania, trwała konstrukcja i super mięciutki materiał.

W odróżnieniu od innych nasze bujaki dla dzieci posiadają stalową mocną konstrukcję. Każdy z nich wyposażony jest w mechanizm grający z wymiennymi bateriami i spokojną, kojącą muzyką. Bujaczki mają polski napis na siedzeniu, drewniane płozy i rączki. Bujaki z fotelikiem są w pełni bezpieczne dla dzieci.

Produkt

nasze marki

kot
pies