SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100,00 zł Darmowa wysyłka!
Strona główna / Produkty / Koniki, bujaki, jeździki / Bujaczki z fotelem na biegunach

Bujaczki z fotelem na biegunach

Szanowni Klienci postanowiliśmy ograniczyć możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio w naszym centrum dystrybucji. W przypadku odbiorów osobistych prosimy zrobić zamówienie online (z opcją odbioru osobistego) i opłacenie go z góry. Zmianie ulegają również godziny naszej pracy. Będziemy pracować codziennie od godziny 7.00 do godziny 16.00.

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na zrozumienie - Zespół Nefere

Bujanie to ulubiona czynność każdego dziecka niemal w każdym wieku. Maluchom przypomina okres w łonie matki, dla starszych niesie z jednej strony ukojenie, a z drugiej strony ekscytację. Zmysł równowagi jest ćwiczony niejako mimochodem, a błędnik przyzwyczaja się naturalnie do nowych sytuacji. Każdy miał pewnie swoją ulubioną huśtawkę i konika na biegunach, który był najlepszym przyjacielem. Bujaki dla dzieci to propozycja kierowana dla młodszych dzieci. Dzięki umieszczeniu wygodnego, mięciutkiego fotelika dziecko ma wygodne podparcie tak, aby nie wypadło. Nasze bujaki to duża estetyka wykonania, trwała konstrukcja i super mięciutki materiał.

W odróżnieniu od innych nasze bujaki dla dzieci posiadają stalową mocną konstrukcję. Każdy z nich wyposażony jest w mechanizm grający z wymiennymi bateriami i spokojną, kojącą muzyką. Bujaczki mają polski napis na siedzeniu, drewniane płozy i rączki. Bujaki z fotelikiem są w pełni bezpieczne dla dzieci.