SZYBKI KONTAKT Zadzwoń w poniedziałek

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia

Syrenie ogony

Powstało o nich wiele mitów, legend. Wabiły na zgubę swoim pięknym śpiewem marynarzy. Każdy marzył o tym, żeby je spotkać...teraz jest to możliwe. Są na basenach, pokazach, gdzie ciągnąc za sobą piękny, długi ogon, przemierzają podwodny świat.

Każda dziewczynka marzy o tym, żeby chodź na chwilę przenieść się w magiczny świat baśni. Ty też będą dzieckiem uwielbiałaś przygody Syrenki Ariel? A może z ciekawością śledziłaś niezwykłe historie syrenich przyjaciółek z Mako, z serialu H2O i chciałaś stać się jedną z nich? Teraz możesz zrealizować marzenie swojego dziecka i swoje z dzieciństwa, bez względu na wiek!

W naszym sklepie internetowym znajdziecie piękne, kolorowe, dostępne w różnych rozmiarach syrenie ogony. Oprócz rewelacyjnego designu, posiadają wiele zalet. Zachęcą Twoją pociechę do aktywności fizycznej, która jest bardzo ważna, gdyż jej brak prowadzi do wielu chorób cywilizacyjnych.

Pływanie w takim ogonie to również nowa forma aktywności dla dorosłych, dzięki niej możemy poprawić swoją kondycję oraz zadbać o sylwetkę. Takie pływanie angażuje bardziej mięśnie nóg, brzucha, pośladków i pleców.

Wszystkie produkty w tej kategorii produkowane są w Hiszpanii z wysokiej jakości Lycry Xtra Life, dlatego mają Państwo gwarancję najlepszej jakości i dokładnego wykonania.