Blog

Era dinozaurów
Te prehistoryczne istoty, choć dawno już wyginęły, wciąż inspirują i zachwycają. Zresztą podobno największą wiedzą o dinozaurach mogą pochwalić się czterolatkowie lub ewentualnie ich rodzice;-) Dzisiaj cały wpis o tych prehistorycznych gadach.... więcej »
Szukamy ambasadorów marki
Zapraszamy do współpracy rodziców/opiekunów dzieci w różnym wieku przy promocji nowej marki Adam Toys oraz Przytul i Kochaj. Proponujemy wymianę barterową w postaci produktów w zamian za ich zdjęcia wraz z dziećmi. Osoby zainteresowane prosimy... więcej »
Powrót do szkoły i przedszkola
Niestety wszystko co dobre się kończy, również wakacje. Jak przygotować się do szkoły czy przedszkola, żeby ten okres nie był jedynie przykrym obowiązkiem? 1. Grunt to dobre nastawienie - bez tego może być ciężko. Pisaliśmy już o tym we... więcej »
Pakowanie na prezent
Dzisiaj krótki wpis o pakowaniu na prezent. Taka usługa jest dostępna w naszym sklepie od dawna, ale do powstaniu wpisu oczywiście zmobilizowaliście nas Wy pytając jak to dokładnie wygląda;-) Aby w ogóle zamówić usługę pakowania na prezent... więcej »
Czym wybierasz się na wakacje?
Samochodem, pociągiem, samolotem, a może jeszcze innym środkiem transportu? No właśnie mały miłośnik motoryzacji chętnie pozna je wszystkie nawet te najbardziej odległe i nieznane. Dlatego producenci zabawek od dawna inspirują się tą... więcej »

nasze marki

kot
pies