Blog

Drodzy Klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

Dziękujemy za wszystkie zamówienia, które realizujemy na bieżąco.

pozdrawiamy i zapraszamy do zakupów -  Zespół Nefere

Podłoga - idealne miejsce do zabawy
Jest wiele powodów, dla których podłoga to idealne miejsce do zabawy, zwłaszcza zimą, kiedy znacznie więcej czasu spędzamy w domach. Dlatego dzisiaj produkty typowo podłogowe: maty i dywany, które są jednocześnie zabawką, puzzlami, wymarzonym... więcej »
Halloween, czyli przepis na ten dzień
Halloween od kilku lat cieszy się coraz większą popularnością również w Polsce, ale czy naprawdę wiecie skąd się wzięło? Jedni krzyczą, że to pogańskie święto, inni chętnie je obchodzą, a dzieciaki uwielbiają ze względu na możliwość przebrania i... więcej »
Era dinozaurów
Te prehistoryczne istoty, choć dawno już wyginęły, wciąż inspirują i zachwycają. Zresztą podobno największą wiedzą o dinozaurach mogą pochwalić się czterolatkowie lub ewentualnie ich rodzice;-) Dzisiaj cały wpis o tych prehistorycznych gadach.... więcej »
Szukamy ambasadorów marki
Zapraszamy do współpracy rodziców/opiekunów dzieci w różnym wieku przy promocji nowej marki Adam Toys oraz Przytul i Kochaj. Proponujemy wymianę barterową w postaci produktów w zamian za ich zdjęcia wraz z dziećmi. Osoby zainteresowane prosimy... więcej »
Powrót do szkoły i przedszkola
Niestety wszystko co dobre się kończy, również wakacje. Jak przygotować się do szkoły czy przedszkola, żeby ten okres nie był jedynie przykrym obowiązkiem? 1. Grunt to dobre nastawienie - bez tego może być ciężko. Pisaliśmy już o tym we... więcej »
Pakowanie na prezent
Dzisiaj krótki wpis o pakowaniu na prezent. Taka usługa jest dostępna w naszym sklepie od dawna, ale do powstaniu wpisu oczywiście zmobilizowaliście nas Wy pytając jak to dokładnie wygląda;-) Aby w ogóle zamówić usługę pakowania na prezent... więcej »
Czym wybierasz się na wakacje?
Samochodem, pociągiem, samolotem, a może jeszcze innym środkiem transportu? No właśnie mały miłośnik motoryzacji chętnie pozna je wszystkie nawet te najbardziej odległe i nieznane. Dlatego producenci zabawek od dawna inspirują się tą... więcej »
Historia zabawek
Skończył się rok szkolny, a więc i nauka, ale historia może być pasjonująca również, lub głównie poza szkołą. Dzisiaj taki właśnie historyczny temat, zebrany w kilka ciekawych faktów o tym jak powstawały zabawki. O tym jak są stare... więcej »
Konkurs na Dzień Dziecka - Wymarzona zabawka
Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie "Wymarzona zabawka". Szczegóły konkursu poniżej. Organizatorem konkursu jest „Nefere Marta Krzyżanowska-Kurzac z siedzibą w Wierzchowisku, ul. Dębowa 7, (dalej zwana „Organizatorem”). 1.... więcej »
Dzień konia
a     Świat jest pełen koni i ich miłośników. Niejeden dorosły wspomina czasy dzieciństwa, kiedy jego ulubioną zabawką był koń na biegunach. Niejeden z nas również marzył o własnym rumaku;-) Dlatego nie dziwi, że świat zabawek jest... więcej »
Poszukaj wiosny wokół siebie
Dla dzieci fascynujący jest cały świat zarówno ten wielki, jak i ten mały, który możemy obserwować każdego dnia. Warto podsycać tą radość z odkrywania, bo zaiteresowanie dzieci otaczającym nas światem na początku jest całkiem naturalne i daje... więcej »
Przerobiona zabawka Goki
Wiecie już, że jesteśmy maniakalnymi fanami zabwek drewnianych nie tylko ze względu na ich walory edukacyjne i ekologiczne. Również dlatego, że niektóre z nich można wykorzystac do innych celów niż pierwotnie zostały stworzone. Przerabialiśmy już... więcej »

nasze marki

kot
pies