Blog

Pakowanie na prezent
Dzisiaj krótki wpis o pakowaniu na prezent. Taka usługa jest dostępna w naszym sklepie od dawna, ale do powstaniu wpisu oczywiście zmobilizowaliście nas Wy pytając jak to dokładnie wygląda;-) Aby w ogóle zamówić usługę pakowania na prezent... więcej »
Czym wybierasz się na wakacje?
Samochodem, pociągiem, samolotem, a może jeszcze innym środkiem transportu? No właśnie mały miłośnik motoryzacji chętnie pozna je wszystkie nawet te najbardziej odległe i nieznane. Dlatego producenci zabawek od dawna inspirują się tą... więcej »
Historia zabawek
Skończył się rok szkolny, a więc i nauka, ale historia może być pasjonująca również, lub głównie poza szkołą. Dzisiaj taki właśnie historyczny temat, zebrany w kilka ciekawych faktów o tym jak powstawały zabawki. O tym jak są stare... więcej »
Konkurs na Dzień Dziecka - Wymarzona zabawka
Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie "Wymarzona zabawka". Szczegóły konkursu poniżej. Organizatorem konkursu jest „Nefere Marta Krzyżanowska-Kurzac z siedzibą w Wierzchowisku, ul. Dębowa 7, (dalej zwana „Organizatorem”). 1.... więcej »
Dzień konia
a     Świat jest pełen koni i ich miłośników. Niejeden dorosły wspomina czasy dzieciństwa, kiedy jego ulubioną zabawką był koń na biegunach. Niejeden z nas również marzył o własnym rumaku;-) Dlatego nie dziwi, że świat zabawek jest... więcej »

nasze marki

kot
pies