Blog

Przerobiona zabawka Goki
Wiecie już, że jesteśmy maniakalnymi fanami zabwek drewnianych nie tylko ze względu na ich walory edukacyjne i ekologiczne. Również dlatego, że niektóre z nich można wykorzystac do innych celów niż pierwotnie zostały stworzone. Przerabialiśmy już... więcej »
Szybki konkurs z okazji Dnia Mózgu
Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie z okazji Dnia Mózgu. Szczegóły konkursu poniżej. Organizatorem konkursu jest „Nefere Marta Krzyżanowska-Kurzac z siedzibą w Wierzchowisku, ul. Dębowa 7, (dalej zwana „Organizatorem”). 1.... więcej »
Konkurs Ulubiona Pizza
Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie "Ulubiona pizza". Szczegóły konkursu poniżej. Organizatorem konkursu jest „Nefere Marta Krzyżanowska-Kurzac z siedzibą w Wierzchowisku, ul. Dębowa 7, (dalej zwana „Organizatorem”). 1.... więcej »
Krótka relacja z największych targów zabawek
Wizyta w Norymberdze to kluczowy element planowania na każdy rok. To tutaj prezentowane są najnowsze trendy w branży i spotykają się wszyscy klienci i dostawcy z całego świata. Jak co roku przedstawiamy krótką relację z tego wydarzenia. Jedno... więcej »
Wskazówki dotyczące wyboru zabawek
Dzisiaj będzie po amerykańsku. Poniżej tłumaczenie artykułu, którego autorem jest Rebecca Parlakian, a opublikowany został tutaj:  https://www.zerotothree.org/resources/1076-tips-for-choosing-toys-for-toddlers . Zaczęcamy do lektury!  Jak... więcej »

nasze marki

kot
pies