Blog

Konkurs Ulubiona Pizza
Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie "Ulubiona pizza". Szczegóły konkursu poniżej. Organizatorem konkursu jest „Nefere Marta Krzyżanowska-Kurzac z siedzibą w Wierzchowisku, ul. Dębowa 7, (dalej zwana „Organizatorem”). 1.... więcej »
Krótka relacja z największych targów zabawek
Wizyta w Norymberdze to kluczowy element planowania na każdy rok. To tutaj prezentowane są najnowsze trendy w branży i spotykają się wszyscy klienci i dostawcy z całego świata. Jak co roku przedstawiamy krótką relację z tego wydarzenia. Jedno... więcej »
Wskazówki dotyczące wyboru zabawek
Dzisiaj będzie po amerykańsku. Poniżej tłumaczenie artykułu, którego autorem jest Rebecca Parlakian, a opublikowany został tutaj:  https://www.zerotothree.org/resources/1076-tips-for-choosing-toys-for-toddlers . Zaczęcamy do lektury!  Jak... więcej »
Zabawki na ścianę
Czy zabawki mogą wisieć? Jasne, karuzele chociażby czy wiszące ozdoby to przecież znane od lat propozycje. Ale czy mogą wisieć na ścianie? I po co mają tam wisieć. Otóż nowa koncepcja zabawek to super pomysł zwłaszcza tam, gdzie nie ma zbyt wiele... więcej »
Perfekcyjny Pan i Pani domu
Czas przedświąteczny to okres wielu przygotowań. I oczywiście jedne z nich obejmują to co najprzyjemniejsze, czyli przenty, a inne bardziej przyziemne sprawy, jak gotowanie, czy sprzątanie. No właśnie dzisiaj będzie o przyziemnych... więcej »

nasze marki

kot
pies