Katarynki / Pozytywki

Drodzy Klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

Dziękujemy za wszystkie zamówienia, które realizujemy na bieżąco.

pozdrawiamy i zapraszamy do zakupów -  Zespół Nefere

Klasyczna zabawka muzyczna pozytywka lub katarynka to produkt nieco zapomniany, który chcemy przypomnieć i odświeżyć. Pozytywka czy katarynka to zabawka muzyczna, która ma rozbudzić zainteresowanie muzyką.

Wszystkie zabawki posiadają tradycyjny, manualny sposób nakręcania. Szkatułka z pozytywką to świetny pomysł na prezent dla dziewczynki. W środku wirująca postać np. pozytywka baletnica ma wirującą postać baletnicy, pozytywka wróżka - postać wróżki itp. W większości pozytywek usłyszycie muzykę z Jeziora Łabędzi. Dodatkowo w środku miejsce na drobiazgi lub biżuterię. Niektóre wzory posiadają również dodatkową szufladkę na dole. Szkatułka z pozytywką to tradycyjna zabawka dostępna w wielu delikatnych wzorach dedykowanych dla małej damy. Białę i różowe pudełeczka z motywami tańczących wróżek i baletnic sprawiają, że sprawdzą się również jako element dekoracyjny. Małe dziewczynki przepadają za nimi.

nasze marki

kot
pies