SZYBKI KONTAKT 7.00-16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Strona główna / Produkty / Klocki, puzzle, układanki / Układanki magnetyczne

Układanki magnetyczne

Układanki magnetyczne dla dzieci to bardzo obszerna kategoria, w której znajdziemy wiele całkowicie odmiennych zabawek wykorzystujących magnesy, a tym samym stwarzając świetną okazję do rewelacyjnej zabawy. W naszej ofercie mamy tak przebojowe produkty, jak układanki magnetyczne polegające na dobieraniu elementów twarzy, składaniu rozmaitych rzeczy, takich jak pojazdy, statki, czy samoloty, rozmaite labirynty o ciekawej tematyce, a także ubieranki polegające na dopasowaniu ubioru do postaci. Oczywiście w naszej ofercie nie mogło zabraknąć także klasycznych magnesów na lodówkę w wielu wzorach. Zwierzęta leśne, farma, zoo, księżniczki, pojazdy to propozycje, które zawsze cieszą zainteresowaniem i umożliwiają zajęcie czasu dzieciom, podczas gdy rodzice mogą spokojnie zająć się przygotowywaniem posiłku, czy codziennymi obowiązkami. Dużą popularnością cieszą się również magnetyczne literki i cyferki, które świetnie sprawdzą się również do nauki liczenia, czytania i pisania.


Zabawki z tej kategorii nie tylko zapewniają bardzo atrakcyjną formę zabawy, która w ciekawy i sposób ujawnia funkcjonowanie magnesów, lecz także w świetny sposób stymulują rozwój wyobraźni dziecka. Każda układanka magnetyczna jest swojego rodzaju łamigłówką, która zmusza dziecko do przemyślenia kolejnego ruchu, dopasowania elementu we właściwe miejsce oraz stworzenia sobie planu działania. Dzięki takiej zabawie świetnie rozwija się także wyobraźnia dziecka, a jak wiemy, jest to jeden z najważniejszych czynników wpływających na prawidłowy rozwój naszych maluchów. Dzięki wyobraźni poznają świat na swój sposób i wykorzystują ją do radzenia sobie ze wszystkimi napotkanymi wyzwaniami. Nie można jednak zapomnieć o fakcie, że zabawa z magnesami świetnie wpływa na polepszenie zdolności motorycznych dziecka. Wzmacniają one mięśnie maluchów, a także rozwijają zręczność paluszków, dzięki czemu łatwiej im będzie w samodzielny sposób posługiwać się rozmaitymi przedmiotami codziennego użytku.


Układanki magnetyczne znajdujące się w naszej ofercie prezentują sobą najwyższy poziom jakości, a to dzięki zaufaniu markom, które są obecnie światowymi liderami w branży zabawek dla dzieci. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo pewność, że zabawki są całkowicie bezpieczne dla Waszych pociech a zarówno ich wytrzymałość, jak i wygląd zapewnią długie godziny fantastycznej zabawy.