SZYBKI KONTAKT Zadzwoń w poniedziałek

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Strona główna / Produkty / Zabawki rozwojowe

Zabawki rozwojowe

Drewniane zabawki edukacyjne pomagają dzieciom poznawać świat, rozwijać się intelektualnie, ruchowo, emocjonalnie. Wybierając zabawki należy zwrócić szczególną uwagę na to, żeby wspierały naszą pociechę na każdym etapie jej rozwoju, a nie były tylko wypełnieniem wolnego czasu. W naszym sklepie znajdziecie Państwo różnorodne, kreatywne, rozwijające dziecko na wielu płaszczyznach zabawki.

Nasz sklep internetowy z zabawkami posiada w swojej ofercie produkty pozwalające wchodzić w role społeczne. Znajdziecie u nas kuchnie do zabawy w dom, sklepy, stragany, supermarkety do zabawy w sklep, zestawy do odgrywania roli lekarza, weterynarza, dentysty, pielęgniarki, a także koszyki piknikowe, zestawy do zabawy w częstowanie kawą, herbatą, słodkościami, domy I kołyski dla lalek, zestawy małego majsterkowicza. Produkty te oprócz świetnej zabawy zaspokoją u dziecka chęć naśladowania, pobudzą wyobraźnię, dadzą mu poczucie przynależności do społeczności, wzmocnią pewność siebie, a także wpłyną na jego niezależność.

Ponadto w naszym sklepie internetowym znajdziecie szeroki wybór zabawek sensorycznych i motorycznych. Zestawy z ruchomymi elementami, panele ścienne, klocki, tablice, dzięki którym dziecko może budować, przenosić, przesuwać różne przedmioty, rozwijają zdolności manualne, uczą logicznego myślenia, ćwiczą koordynację ręka-oko, zaradność, myślenie przyczynowo-skutkowe.

Poprzez różne kształty i faktury, cylindry dotykowe, piasek kinetyczny, w różnych kolorach, memo dotykowe, zgadywanka w pudełku oddziałują na zmysł dotyku, wzroku, ćwiczą pamięć, uczą kolorów.

Jeśli Wasze dziecko ma problem natury logopedycznej, a ćwiczenia kojarzą mu się z nudą i ciężką pracą, udowodnij, że nauka nie musi być nudna! Nasze produkty, poprzez zabawę ćwiczą u dziecka aparat mowy: łódka napędzana powietrzem z balonika, gra na boisku, gwizdek, dmuchnij piłeczkę, wymuszają w naturalny sposób układy ust i języka, a tym samym przystosowują ich do poprawnego wymawiania głosek.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo także zegary, kalendarze, dzięki którym dziecko w łatwy sposób nauczy się odmierzać czas.

Wszystkie produkty w tej kategorii pochodzą od najlepszych twórców zabawek na świecie, dlatego mają Państwo gwarancję najlepszej jakości i dokładnego wykonania.

Bezpłatna dostawa
Przyjazna firma
Szybkie i wygodne zakupy online
Bezpieczne zakupy
Zwrot nieużywanego towaru do 14 dni