Panel wymienny kształty
Panel wymienny kształty
Panel wymienny kształty
Panel wymienny kształty
Panel wymienny kształty
Panel wymienny kształty
Strona główna / Produkty

Panel wymienny kształty

Nasze opinie:
Cena:
56,90 zł
Ean:
6934510508609
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Viga
Ilość:

Nowy sposób na naukę poprzez zabawę to wieszanie zabawek na ścianie. W tym modelu możecie dodatkowo powiesić jedną ramę, a wymieniać panele tak, aby po pierwsze ćwiczyć różne umiejętności, a po drugie urozmaicić zabawę. 

Oferowany panel wymienny to nauka rozpoznawania i pisania kształtów. Po włożeniu specjalnego drewnianego "ołówka" (dwa ołówki dostępne na wyposażeniu ramy) w przygotowany otwór dziecko niezawodnie wykona dany kształt. Dzięki takiem ćwiczeniu dziecko poznaje wiele różnorodnych kształtów, a także uczy się je rysować. Tego typu ćwiczenie ręki będzie pomocne zwłaszcza w pierwszych latach szkoły przy nauce pisania. Na panelu umieszczono aż 11 dużych kształtów do trenowania (wysokość kształtu 6-9cm).

Ramę należy powiesić na ścianie na odpowiedniej wysokości. Dzięki temu produkt zawsze jest na swoim miejscu. Wymiana paneli odbywa się poprzez odkręcenie dwóch dolnych gałeczek. Wtedy można wyciągnąć jeden panel i zamontować inny. Na koniec wystarczy ponownie przykręcić gałki. 

Panel jest dostosowany do ramy dostępnej również w naszym sklepie. Panelu można używać również bez ramy po położeniu na stole lub podłodze. Do pisania można użyć np. pędzelka, niezaostrzonej kredki, czy długopisu bez wkładu. Produkt to przemyślana zabawka edukacyjna, dlatego świetnie sprawdzi się zarówno w domu jak i np. w przedszkolach. Dzięki solidnej konstrukcji wytrzyma zabawę wielu dzieci.

Produkt wykonany z płyty drewnopochodnej. Nakolejnych zdjęciach pokazano przykładowe panele w ramie. Rama dostępna oddzielnie. Wystarczy jedna rama i kilka paneli do wymiany. W ofercie posiadamy 6 wymiennych paneli.

Wiek: 3+

Wymiary: 60 x 40cm

Referencja: V50860

Deklaracja zgodności CE