Viga - Układanka duży panel ścienny samolot

Marka drewnianych zabawek Viga została zarejestrowana w 2003 roku. Zawiera kolekcję najlepiej sprzedających się produktów oraz najnowszych projektów. Każdego roku marka Viga dostarcza nowych produktów do swojej kolekcji.

Naturalne, bezpieczne, ekologiczne i pełne zabawy oto cechy wyróżnające markę.

Dzięki swojemu designowi, wysokiej jakości i przystępnej cenie zabawki tej marki sprzedają się dobrze w Europie, Ameryce, Bliskim Wschodzi oraz Japonii i Australii. 

Układanka duży panel ścienny samolot

Darmowa wysyłka

Poczta Polska Kurier DPD Odbiór w punkcie
Cena:
539.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 12 miesięcy
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Duży zestaw zabawek sensorycznych i manipulacyjnych do zawieszenia na ścianie to zabawka, która ucieszy wiele dzieciaków w jednym czasie. Wystarczy podejść do ściany i rozpocząć zabawę manipulując dostępnymi atrakcjami. Co równie ważne zabawka nigdy się nie zgubi i zawsze będzie na swoim miejscu. Zabawki tego typu sprawdzą się w przedszkolach, placach zabaw dla dzieci, ale i w domu, zwłaszcza wtedy jeśli w półkach brakuje miejsca na zabawki. 

Panel ścienny samolot jest złożony z pięciu odrębnych elementów. Każdy z nich kryje inny rodzaj zabaw dla dzieci:

  1. Dziób samolotu to pętla manipulacyjna z koralikami do przeplatania oraz wesołe kółeczko z koralikami. Kółeczko jest podzielone na cztery części pomiędzy którymi są małe otwory. Dzięki temu podczas obracania kołem kuleczki będą się przesypywać pomiędzy częściami.
  2. Pierwsza część kadłuba to pinball z magnetycznymi pałeczkami. Za przezroczystym tworzywem ukryto tor dla spadających okrągłych elementów z obracającym się elementem. Po dwóch stronach umieszczono pałeczki na sznureczkach z magnesami. Zadanie dziecka polega na tym, aby złapać na magnes okrągły, drewniany element i przeciągnąć go na górę toru. Dzięki temu, że są dwie pałeczki można urządzić wyścig.
  3. W środkowej części znajdziecie labirynt kształtów. Zadaniem dziecka jest ułożenie wszystkich kształtów danego rodzaju w odpowiednim miejscu na planszy. Znajdziecie tu 6 kształtów: koło, trójkąt, romb, kwadrat, gwiazdka i plusik. Każdy kształt w innym kolorze, aby dodatkowo podkreślić różnice pomiędzy klockami danego rodzaju. Na planszy narysowane zostały również kształty tak, aby było wiadomo w które miejsce należy je przesunąć. Dziecko przesuwając kształty manipuluje po labiryncie oraz uczy się je rozpoznawać.
  4. Zegar to świetna pomoc w nauce odczytywania godzin. Można również przy jego pomocy ustawiać poszczególne pory dla określonych aktywności czy zabaw. Zegar ma czerwoną obracaną planszę z namalowaną wskazówką godzinową oraz drugą wskazówką minutową. Dodatkowo duża pomarańczowa plansza ma czytelne godziny w systemie 1 - 12 oraz na mniejszej żółtej planszy godziny od 13 do 24, aby ułatwić ich rozkład na tarczy zegara.
  5. Ogon to zestaw kół zębatych połączonych ze śmigłem. Dziecko może obracać dołączonym uchwytem na żółtym kole lub śmigłem. Co będzie ciekawe dla dziecka to fakt, że obracając tylko jednym elementem w ruch zostaną wprowadzone wszystkie.

Zabawkę wiesza się na ścianie na odpowiedniej wysokości dla dziecka i można się bawić bez końca. Co również ważne samolot będzie stanowił piękną dekorację ściany.

Całość wykonana z płyty mdf, drewna i metalu.

Panel ścienny montowany do ściany za pomocą czterech kołków rozporowych. Kołki znajdują się w zestawie.

Wiek: 1+

Wymiary: 180 x  66 x 5cm

Referencja V50673

Deklaracja zgodności CE

tablica sensoryczna dla niemowlaka

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

Produkt

nasze marki

kot
pies