Pecoware - Pamiętnik ze znikopisem "Przyjaciółki na zawsze"

©Pecoware to amerykańska firma, która dostarcza produkty wysokiej jakości dbając o aspekty związane z edukacją dzieci oraz ochroną środowiska.

Produkty firmy ©Pecoware produkowane są z najlepszych materiałów. Niektóre produkty częściowo są tworzone ręcznie z najwyższą dbałością o szczegóły. Wszystkie produkty są odpowiednio przebadane i bezpieczne dla dzieci i środowiska. Tam gdzie to jest możliwe firma Pecoware wprowadza do produkcji bezpieczne materiały z recyklingu, co w żadnym stopniu nie wpływa na wysoką jakość i bezpieczeństwo dzieci.

W swojej pracowni projektowej, firma ©Pecoware tworzy szereg projektów promujących postawę ekologiczną GoGreen. Największym i najpopularniejszym projektem stworzonym przez firmę jest linia produktów pod marką Eco Snoopers®.

Pamiętnik ze znikopisem "Przyjaciółki na zawsze"

Cena:
19.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
od 6 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Pamiętnik ze znikopisem w twardej okładce z bardzo dekoracyjnym wzorem, mieniącym się brokatem.

Zestaw zawiera:

  • pamiętnik,
  • długopis z niewidzialnym atramentem,
  • 2 kluczyki.
Długopis z jednej strony ma niewidzialny gołym okiem atrament do zapisywania najtajniejszych z sekretów. Z drugiej strony długopisu znajduje się specjalna końcówka za pomocą której możemy odczytać niewidzialne napisy. Wystarczy przejechać po niewidzialnym tekście, aby go zobaczyć.

Pamiętnik zamykany na zamek z kluczykiem. Całość ok. 110 stron w linie. Kartki są w kolorze różowym z dekoracyjnym motywem kwiatowym na brzegach. Na górze każdej strony miejsce na datę.

Wymiary: 14,5 x 11cm.

Wiek 3+

Referencja: 53006

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies