Goki - Cymbałki metalowe 12 tonów - zabawka Goki

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Cymbałki metalowe 12 tonów - zabawka Goki

Cena:
92.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Cymbałki to jedna z łatwiejszych możliwości zabawy muzyką. Dzięki takim zabawom dziecko się umuzykalnia, rozwija słuch oraz kształtuje wrażliwość muzyczną. Dzieci bardzo chętnie sięgają po zabawy muzyczne. Tutaj otrzymujecie metalowe cymbałki z metalowymi tonami. Cymbałki obejmują jedną pełną gamę i cztery dźwięki z kolejnej.

Zestaw zawiera:

  • cymbałki
  • dwie pałeczki
  • instrukcję z przykładowymi melodiami do grania

Co ważne instrukcja została przygotowana w taki sposób, że nawet małe dziecko może spróbować swoich sił. Każdy dźwięk został oznaczony kolorem. Dodatkowo instrukcja będzie pomocna do nauki nut. Na instrukcji kolorowe nutki zostały rozłożone jak na pięciolinii. Natomiast na cymbałkach tony mają swoje nazwy tj: C, D, E, F itp. Dzięki temu dziecko będzie przyswajać nazwy i położenie nutek.

W instrukcji znajdziecie 12 mniej lub bardziej u nas znanych melodii z całego świata np. brytyjskie Happy Birthday, meksykańskie La cucaracha, czy francuskie Frere Jaques. Niektóre z nich mają polskie odpowiedniki jak chociażby francuskie Frere Jaques to polskie Panie Janie, a inne nie. Odkrywanie tych melodii i nauka ich grania sprawi Wam wiele radości.

Wiek: 3+

Wymiary: 37.5 x 10.5 x 4.5 cm

Referencja: 61907

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies