SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100,00 zł Darmowa wysyłka!

Liczydła

Szanowni Klienci postanowiliśmy ograniczyć możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio w naszym centrum dystrybucji. W przypadku odbiorów osobistych prosimy zrobić zamówienie online (z opcją odbioru osobistego) i opłacenie go z góry. Zmianie ulegają również godziny naszej pracy. Będziemy pracować codziennie od godziny 7.00 do godziny 16.00.

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na zrozumienie - Zespół Nefere

Sprzedawane przez nas liczydła są wykonane z najwyższej jakości drewna, do tego cechują się bardzo ciekawą kolorystyką. Na uwagę zasługuje ponadto fakt, że drewno bukowe jest znane ze swojej wytrzymałości – w przeciwieństwie do drewna sosnowego czy świerkowego, które są bardzo podatne na uszkodzenia. W naszej ofercie posiadamy dziesiątki różnych modeli liczydeł, które zachwycają swoim wyglądem dzięki czemu, dzieci chętnie będą po nie sięgać do zabawy, a jednocześnie się uczyć.

Liczydło jest niezastąpionym akcesorium w pierwszym etapie nauki liczenia, ponieważ pomaga dzieciom wizualizować matematyczne działania, co znacznie im pomaga i przyśpiesza proces nauki podstawowych zagadnień matematycznych. Jest to nieoceniona pomoc, która na pewno okaże się bardzo pomocna w przedszkolu czy nawet szkole.