Cymbałki  metalowe 12 tonów - zabawka Goki
Cymbałki  metalowe 12 tonów - zabawka Goki
Strona główna / Produkty

Cymbałki metalowe 12 tonów - zabawka Goki

Nasze opinie:
Cena:
104,90 zł
Ean:
4013594619073
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Goki
Ilość:

Cymbałki to jedna z łatwiejszych możliwości zabawy muzyką. Dzięki takim zabawom dziecko się umuzykalnia, rozwija słuch oraz kształtuje wrażliwość muzyczną. Dzieci bardzo chętnie sięgają po zabawy muzyczne. Tutaj otrzymujecie metalowe cymbałki z metalowymi tonami. Cymbałki obejmują jedną pełną gamę i cztery dźwięki z kolejnej.

Zestaw zawiera:

  • cymbałki
  • dwie pałeczki
  • instrukcję z przykładowymi melodiami do grania

Co ważne instrukcja została przygotowana w taki sposób, że nawet małe dziecko może spróbować swoich sił. Każdy dźwięk został oznaczony kolorem. Dodatkowo instrukcja będzie pomocna do nauki nut. Na instrukcji kolorowe nutki zostały rozłożone jak na pięciolinii. Natomiast na cymbałkach tony mają swoje nazwy tj: C, D, E, F itp. Dzięki temu dziecko będzie przyswajać nazwy i położenie nutek.

W instrukcji znajdziecie 12 mniej lub bardziej u nas znanych melodii z całego świata np. brytyjskie Happy Birthday, meksykańskie La cucaracha, czy francuskie Frere Jaques. Niektóre z nich mają polskie odpowiedniki jak chociażby francuskie Frere Jaques to polskie Panie Janie, a inne nie. Odkrywanie tych melodii i nauka ich grania sprawi Wam wiele radości.

Wiek: 3+

Wymiary: 37.5 x 10.5 x 4.5 cm

Referencja: 61907

Deklaracja zgodności CE