SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Gra zręcznościowa Balansujący Wieloryb
Gra zręcznościowa Balansujący Wieloryb
Gra zręcznościowa Balansujący Wieloryb
Gra zręcznościowa Balansujący Wieloryb
Strona główna / Produkty / Gry i Zabawy / Gry zręcznościowe / Goki - Gra zręcznościowa Balansujący Wieloryb

Gra zręcznościowa Balansujący Wieloryb

Nasze opinie:
Cena:
71,90 zł
Ean:
4013594566643
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Goki
Ilość:

Ta balansująco-zręcznościowa zabawka może sprawdzić się zarówno do układania przez jedną osobę jak również jako gra dla kilku osób. Tym razem grę zdobi morski świat i największe zwierzę jakie je zamieszkuje - mowa oczywiście o wielorybie.

Gra jest wspaniałym ćwiczeniem zręcznościowym dla małych paluszków. Wyróżnia ją to, że podstawa w kształcie wieloryba jest półokrągła, zatem podczas stawiania kolejnych elementów należy uważać żeby nie przeważyć Naszego przyjaciela. Same elementy w kształcie kropli wody również nie ułatwiają zadania i przed kolejnych ruchem należy przemyśleć czy aby na pewno wybraliście dobre miejsce do położenia klocka.

Celem gry jest oczywiście ustawienie wszystkich kropli na grzbiecie wieloryba. Istnieją 3 warianty rozgrywki - wszystkie one opisane są dokładnie w Polskiej instrukcji znajdującej się wewnątrz opakowania. Możecie grać w pojedynkę, dwójkę a nawet w 5 graczy! Im więcej graczy tym większa zabawa. Tak naprawdę nie liczy się kto zostanie zwycięzcą, lecz miły czas spędzony z przyjaciółmi i rodziną.

W skład gry wchodzi podstawa w kształcie niebieskiego wieloryba oraz 10 dużych i 10 małych kropli (w pięciu różnych kolorach). Łącznie 21 elementów. Wszystkie elementy wykonane z trwałego i ekologicznego materiału, jakim jest drewno.

Całość zapakowana w estetyczne kolorowe opakowanie. Idealnie sprawdzi się jako praktyczny prezent, dzięki któremu dzieciaki mogą trenować zręczność.

Wymiary wieloryba: 20 x 13 x 2,5 cm

Wiek: 4+

Referencja: 56664

Deklaracja zgodności CE