Goki - Balansująca wieża - gra drewniana

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Balansująca wieża - gra drewniana

Cena:
12.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 4 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Klasyczna drewniana gra znana od wielu lat i wciąż bardzo popularna ze względu na emocje, które wywołuje podczas grania. Do tego przystępna cena - czego chcieć więcej od gry?

Gra polega na ułożeniu wieży z wszystkich dostępnych elementów. Ten kto źle położy kolejny element i przewróci wieżę, od razu przegrywa. Ten kto ułoży wieżę jako pierwszy wygrywa. Gracze kolejno rzucają kostką. Kostka wskaże jaki kolor elementu ma ułożyć następny gracz.

Gra wcale nie jest łatwa jak można się spodziewać.

Gra zapakowana w woreczek.

Materiał: naturalne i lakierowane drewno

Wiek: 4+

Referencja: HS129

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies