Goki - Bąki metalowe - 3 wzory do wyboru

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Bąki metalowe - 3 wzory do wyboru

Cena:
28.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 12 miesięcy
Producent:
wzór:
Ilość:
- +

Opis produktu

Jedna z najbardziej tradycyjnych zabawek dla malucha. Wystarczy energicznie nacisnąć kilka razy za tłoczek, aby metalowy bąk zaczął wirować, wydając przy tym charakterystyczny dźwięk.

Dodatkową zaletą bączków jest pełne kolorów i szczegółów ich wykonanie. Wybierzcie wzór, który najbardziej Wam się podoba:

  1. na farmie - znajdziecie tu pełny kolorów krajobraz z gospodarskimi zwierzętami. Pasący się konik, wesoła krówka i świnka, chłopiec z gąską na rękach i kotek zaglądający do studni. To wszystko w otoczeniu roślin i błękitnego nieba znajdziecie na tym ślicznym bączku
  2. kolorowy pociąg - spójrzcie co wesoły maszynista wiezie w pociągu. Prawie jak w wierszyku. W pierwszym wagonie chłopiec z kotkiem, w drugim zwierzaki zebra i tygrys, w trzecim młodzież: dziewczynka i chłopiec, w czwartym para klownów. A to wciąż nie wszystko. Kruk na węglu, dróżnik przy domku, baloniki i inne szczegóły czekają na odnalezienie.
  3. gąski - sprawdźcie ile gąsek pasie mała gęsiareczka. Prawdziwie sielski krajobraz i wesołe gąski to główna ozdoba tego bączka. Śliczna mała gęsiarka wypasa gąski. Czy uda jej się ich upilnować musicie sprawdzić sami. Możecie policzyć ile jest gąsek, ile gąsiątek, ile domków, drzew itd.

Cena dotyczy jednej sztuki. W przypadku braku wyboru wzoru wyślemy losowo.

Wiek: 1+

Średnica: 12,8cm

Referencja: 53059

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies