Goki - Jojo drewniane naturalne

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Jojo drewniane naturalne

Cena:
4.50 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 5 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Ten model joja to wysokiej jakości lakierowane drewno, w pełni naturalne. Klasyczny wygląd powoduje, że to idealny prezent dla każdego początkującego fana tego typu zabawy !

Prosta zabawka będzie zachęcała dziecko do poprawy sprawności ruchomej i poprawiała ogólną zręczność i motorykę. Nie jest to łatwa zabawa, ale dzięki ćwiczeniom Twoje dziecko powinno szybko opanować nową umiejętność i być może stanie się nowym mistrzem jojo :)

Dodatkowo zabawka uczy cierpliwości i będzie świetnym zajęciem w drodze do szkoły.

Cena dotyczy jednej sztuki !

Wymiary :

Średnica 4,5 cm
Długość sznurka 90 cm

Wiek 3 +

Referencja : GK883

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies