Gra dynamiczna kształty i kolory
Gra dynamiczna kształty i kolory
Gra dynamiczna kształty i kolory
Gra dynamiczna kształty i kolory
Strona główna / Produkty

Gra dynamiczna kształty i kolory

Nasze opinie:
Cena:
33,90 zł
Ean:
4013594563239
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 4 lat
Producent:
Goki
Ilość:

Usiądźcie razem i grajcie w tą dynamiczną grę, która z każdym kolejnym klockiem nabiera tempa. Tym razem Goki stawia na Waszą spostrzegawczość i szybkość. 

Gra polega na znalezieniu jak największej ilości par, ale uwaga szukamy par według określonego wcześniej klucza, a mamy tutaj aż trzy możliwości. Grę rozpoczynamy od podzielenia drewnianych elementów na pół. Jedną część układamy w stosik z zakrytymi obrazkami. Drugą natomiast układamy w przypadkowy sposób na stole obrazkami do góry. Uwaga czas zacząć grę. Ze stosiku wybieramy pierwszą kartę i obracamy obrazkiem do góry. Czas start kto pierwszy odnajdzie w rozłożonych na stole kartach parę ten zabiera ją dla siebie. Pary możemy odnajdywać według trzech różnych kluczy:

  1. ten sam kolor
  2. ten sam kształt
  3. ta sama ilość elementów

Dzięki temu, że za każdym razem możemy grać  inaczej gra nie znudzi się szybko, ani nie opatrzy. Możecie też grać według własnych reguł i np. szukać par według dowolnego kryterium. 

Zestaw zawiera 30 drewnianych elementów z obrazkami oraz instrukcję gry. Świetny pomysł na nieduży prezent lub upominek np. na podróż.

Wiek: 4+

Wymiary elementów: 5 x 5cm

Referencja: 56323

Deklaracja zgodności: CE