Goki - Krosno tkackie okrągłe Goki

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Krosno tkackie okrągłe Goki

Cena:
32.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
od 5 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Nowość! Krosno o okrągłej kanwie teraz dostępne również u nas. To tradycyjne krosno ręczne, za pomocą którego dziecko może samodzielnie stworzyć własną tkaninę, w tym przypadku od razu o okrągłym kształcie. Dzięki temu zrobienie np. serwetki, podkładki pod kubek czy okrągłej łatki będzie możliwe.

Ta kreatywna zabawka pozytywnie wpływa na wyobraźnię, wspomaga rozwój motoryki małej - precyzja ruchów palców i dłoni. Zabawka wspiera również koncetrację dziecka i cierpliwość. Twórcza zabawa z krosnem tkackim gwarantuje ciekawe zajęcie, w którym każdy maluch może stworzyć swój mały warsztat tkacki.

W zestawie:

  • okrągła drewniana kanwa krosna
  • siedem kawałków włóczki w kolorze: żółtym, pomarańczowym, czerwonym, bordowym, zielonym, niebieskim i granatowym
  • biała nitka do przygotowania osnowy
  • dwie igły z tworzywa, dzięki którym łatwiej będzie tkać

Na początku należy przygotować osnowę poprzez nawleczenie białej nitki na kanwę. A następnie zaczynając od środka można tkać wybranym kolorem nitki. Oczywiście wybór kolorów i wielkość plecionki zależy tylko od Was.

Wiek: 6+

Średnica: 18cm

Referencja: 58783

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies