Melissa & Doug - Gigantyczne krosno tkackie

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Gigantyczne krosno tkackie

Darmowa wysyłka

Paczkomaty Inpost
Cena:
150.00 zł 120.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 6 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Przedstawiamy Krosno ręczne drewniane za pomocą którego dziecko może stworzyć samodzielnie własne tkaniny, szaliki, obrazki.

Ta kreatywna zabawka pozytywnie wpływa na wyobrażnię Twojej pociechy, wspomaga rozwój motoryki małej - precyzja ruchów palców i dłoni. Twórcza zabawa z krosnem tkackim gwarantuje ciekawe zajęcie, w którym każdy maluch może stworzyć swój własny warsztat tkacki. Na króśnie można przede wszystkim tkać, ale można też tworzyć obrazki z pociętych pasków.

W skład zestawu wchodzą:

  • drewniana rama wraz z podpórkami - ramę można dostosować 
  • biała włóczka do nawleczenia na krosno
  • dwa motki kolorowej włóczki (łącznie 83m)
  • drewniana igła ułatwiająca przeplatanie
  • papierowe elementy do wykonania trzech obrazków: sowy, rybki i żółwia

Wymiary: 57,8 x 41,9 cm

Wiek: 6+

Referencja: 19381

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies