Goki - Zestaw karteczek do grawerowania w czterech wzorach

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Zestaw karteczek do grawerowania w czterech wzorach

Cena:
24.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Ciekawy zestaw karteczek do zabawy plastycznej i ćwiczenia sprawności manualnej. Zabawa polega na zdrapaniu wierzchniej czarnej warstwy, aby powstał ciekawy obrazek. Pod czarną warstwą podkładka ma kolorowe,błyszczące tło. 

Na tych mini karteczkach możecie zostawiać wiadomości lub dekorować nimi pokój czy tablicę. Sprawdzą się również jako nietypowe fiszki np. do nauki języków obcych. Wykonując dodakową czynność, jaką jest kreatywne drapanie dziecko utrwala poznane słówka, bo drapanie karteczek jest świetną zabawą.

Zestaw zawiera:

  • cztery komplety karteczek po 6 sztuk z wzoru spakowanych osobno w woreczek. W każdym zestawie wzór delfina, motylka, serduszka i kwiatka. 
  • cztery drapaki (do każdego motywu)
  • cztery komplety wstążeczek - każdy zestaw zawiera 6 wstążek w sześciu kolorach (żółtym, pomarańczowym, różowym, fioletowym, niebieskim i zielonym)

Dzieci uwielbiają te zdrapki, a wydrapane obrazki można powiesić na dołączonej wstążeczce jako dekorację. Produkt idealny do przedszkoli i szkół.

Wymiary karteczek: ok. 9,5 x 9,5cm

Wiek : 3+

Referencja: 15540

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies