Melissa & Doug - Zdrapka zestaw do grawerowania 4w1

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Zdrapka zestaw do grawerowania 4w1

Cena:
17.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 4 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Ciekawy zestaw do zabawy plastycznej i ćwiczenia sprawności manualnej. Zabawa polega na zdrapaniu wierzchniej czarnej ( lub białej) warstwy, aby powstał ciekawy obrazek. Pod wierzchnią warstwą podkładka ma kolorowe, tęczowe lub holograficzne, błyszczące tło. Rezultat pracy nie jest do końca znany, gdyż zależy od ułożenia kolorów, kształów i od Waszej wyobraźni.

Zestaw zawiera:

  • 4 kartki do zdrapywania
  • kartonową podkładkę z szablonami, którą można użyć do ułatwienia sobie pracy
  • specjalny drewniany drapak, który wygląda jak ołówek bez wkładu.

Dzieci uwielbiają te zdrapki, a wydrapane obrazki można oprawić w ramkę i powiesić na ścianie. Produkt idealny do przedszkoli i szkół.

Wymiary obrazków: 25 x 19cm

Wiek: 4+

Referencja: 15804

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies