Melissa & Doug - Stempelki Przyjaźni

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Stempelki Przyjaźni

Cena:
44.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 4 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Zestaw stempelków przyjaźni to możliwość tworzenia wielu zabawnych kartek, laurek i obrazków z ulubionymi motywami serduszek, tęczy i kwiatów. Zabawa stempelkami to również świetne ćwiczenie dla małych rączek. Dziecko może tworzyć obrazki, a potem je kolorować ćwicząc motorykę dłoni, ale taka zabawa to również rozwój kreatywności i wyobraźni przy tworzeniu wciąż nowych grafik.

Dodatkowo stempelki można wykorzystywać do zaproszeń, laurek czy nawet zeszytów.

Zestaw zawiera:

  • 9 stempelków z serduszkami, tęczą, misiem, kwiatkami, balonikami i serduszkiem
  • podwójny tusz
  • 5 kredek 
  • drewnianą skrzyneczkę do przechowywania

Zestaw został pomyślany w taki sposób, że wystarczy tylko mieć kartkę, aby rozpocząć zabawę.

Wymiary opakowania: 22 x 20,5 x 3,5cm

Wiek : 4+

Referencja: 11632

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies