Melissa & Doug - Melissa and Doug - zestaw stempelków DeLuxe

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Melissa and Doug - zestaw stempelków DeLuxe

Cena:
49.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 4 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Zestaw stempelków to ciekawa zabawa nie tylko dla najmłodszych. Wystarczy chwila i kolorowe stempelki pojawią się na kartce, laurce, pocztówce, którą przygotuje Wasze dziecko. Sprawdźcie sami jaką frajdę można mieć dzięki tej prostej i funkcjonalnej zabawce.

Zestaw zawiera:

  • 10 stempelków z różnymi motywami dekoracyjnymi
  • 6 tuszy w kolorach tęczy (żółty, pomarańczowy, czerwony, fioletowy, niebieski i zielony)
  • 5 kredek
Wystarczy tylko mieć kartkę i można się bawić w stemplowanie, a następnie kolorować odbite kształty. Stempelki zostały wykonane w taki sposób, aby łatwo było je trzymać dziecku w dłoni.

Całość zapakowana w drewniane pudełko.

Wymiary opakowania: 25,5 x 18 x 3cm
Wymiary stempli: 6,5 x ok.2cm

Wiek: 4+

Referencja: 12306

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies