SZYBKI KONTAKT Zadzwoń w poniedziałek

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100,00 zł Darmowa wysyłka!

Magiczny ogród

Szanowni Klienci postanowiliśmy ograniczyć możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio w naszym centrum dystrybucji. W przypadku odbiorów osobistych prosimy zrobić zamówienie online (z opcją odbioru osobistego) i opłacenie go z góry. Zmianie ulegają również godziny naszej pracy. Będziemy pracować codziennie od godziny 7.00 do godziny 16.00.

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na zrozumienie - Zespół Nefere

Magiczny ogród to seria mebli do pokoju dziecka stworzona z myślą o dziewczynkach, które chcą w swoim pokoju poczuć magiczną atmosferę i stworzyć niepowtarzalne miejsce. W magicznej scenerii ogrodu i jego małych mieszkańców można się poczuć jak w bajce. Znajdziecie tu wiele niespodzianek, kwiatów, stworzeń, które sprawią, że nawet niewielka przestrzeń nabierze niebanalnego wyglądu.

Seria Magiczny ogród to głównie kolory różowy, zielony i fiolet. Znajdziecie tu podstawowe wyposażenia oraz dodatki takie jak kołyska, podpórki do książek czy zegar ścienny. To co zwraca uwagę to bogactwo form, kształtów i barw. Ręcznie malowane i rzeźbione meble są zupełnie inne niż większość otaczających nas przedmiotów.

Z tej serii znajdziecie u nas komodę na niezbędne ubrania, regał na książki i zabawki, ławkę ze schowkiem, szafkę z pojemnikami, czyli wszystko co potrzebne do przechowywania niezbędnych rzeczy dziecka. Dodatkowo na uwagę zasługuje fotel bujany, gdzie dziecko będzie mogło się zrelaksować po trudach dnia codziennego.