Goki podstępna gra Tricky 6
Goki podstępna gra Tricky 6
Strona główna / Produkty

Goki podstępna gra Tricky 6

Nasze opinie:
Cena:
55,90 zł
Ean:
4013594567992
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 5 lat
Producent:
Goki
Ilość:

Drewniana planszowa podstępna gra tricky 6 to rozrywka dla całej rodziny. Nazywana również diabelską szóstką, wersja od firmy Goki została wykonana z dużą starannością, aby zapewnić emocjonujące chwile dla wszystkich graczy.

Cała zabawa polega na tym, by pozbyć się wszystkich swoich pałeczek. Kto pierwszy to zrobi ten wygra, ale uwaga to wcale nie jest takie proste. Grę rozpoczyna najmłodszy z graczy, rzuca kostką i ustawia jedną z pałeczek w polu odpowiadającym otrzymanej liczbie oczek, czyli jeśli wyrzuci 2 to ustawia pałeczkę na polu nr 2. Teraz kostką rzuca kolejna osoba. Jeśli wyrzuci inną cyfrę to ustawia pałeczkę na pustym polu, ale jeśli pole jest już zajęte (w naszym przykładzie pole nr 2) musi zabrać pałeczkę z tego pola. Jeśli wyrzuci 6 to pałeczka wpada do środka. Tylko pole z 6 się nie blokuje. Świetna gra dla całej rodziny.

W grze może uczestniczyć od 2 osób. Ilość graczy ogranicza tylko ilość pałeczek, które każdy z graczy ma mieć. Wystarczy rozdać nawet po 5, aby stoczyć szybki pojedynek.

Gra składa się z:

  • drewnianego pudełka z oznaczonymi otworami na pałeczki,
  • 40 drewnianych pałeczek,
  • 1 kostki do gry,
  • instrukcji.

Ta niesamowita gra zapewni sporo ciekawej i rozwijającej zabawy. Dzięki temu, że gra jest drewniana możecie jej używać nieskończenie wiele razy.

Wiek: 3+

Wymiary: 9 x 9 x 8 cm

Referencja: 56799

Deklaracja zgodności: CE

xqn