Lina do przeciągania
Lina do przeciągania
Lina do przeciągania
Lina do przeciągania
Lina do przeciągania
Lina do przeciągania
Strona główna / Produkty

Lina do przeciągania

Nasze opinie:
Cena:
124,90 zł
Ean:
4020972120434
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Sfd
Ilość:

Wszyscy lubimy poczuć dreszczyk emocji podczas przeróżnych konkurencji, a tym bardziej gdy w grę wchodzi nagroda :) Przedstawiamy Państwu zabawkę, która może i dotyczy bardziej chłopięcej części naszych pociech, nie mniej również dziewczynki mogą również brać udział w tej emocjonującej zabawie. Mowa oczywiście o Linie do przeciągania. Wykonana z solidnego kawałka splecionego sznura oraz zakończona gumowymi zaślepkami na końcach będzie służyć wam przez długi czas.

Taka lina to uniwersalna zabawka na wiele okazji. Z pewnością znajdzie zainteresowanie podczas spotkań rodzinnych czy z przyjaciółmi na grillu albo w ogrodzie. 

Zestaw zawiera :

  • linę do przeciągania wraz ze znacznikiem
  • 2 kołeczki do wbicia w ziemie
  • czerwona wstęga do zawieszenia na kołeczkach

Wbijcie 2 kołeczki w ziemię, zawieście na nich wstęgę i możecie przystępować do zawodów. Na linie znajduje się znacznik, i to właśnie jego przeciągniecię po za obszar rozpiętej nad ziemią wstęgi będzie wyznacznikiem wygranej. Ale przecież liczy się głównie dobra zabawa a lina do przeciągania gwarantuje tylko najlepszą :) Ponad to jest to gra angażująca niemal całe ciało, wobec tego będzie znakomitą odskocznią od codziennych zajęć a przy tym doskonale wzmacnia siłę, rozwija zręczność i koncentrację, będąc przy tym emocjonującą zabawą.

To właśnie takie zabawki są chętnie wykorzystywane, aby zapobiegać chorobom cywilizacyjnym. Brak ruchu wpływa niekorzystnie na młody organizm i prowadzi do wielu schorzeń jak otyłość, problemy z kręgosłupem. Dodatkowo brak możliwości rozładowania energii również może się kumulować niekorzystnie powodując np. problemy z brakiem koncentracji.

Wiek: 3+

Długość liny: około 10m,

Średnica liny : około 2,5cm

Referencja: 112043

Deklaracja zgodności CE