Szarfa gimnastyczna - wstążka do ćwiczeń
Szarfa gimnastyczna - wstążka do ćwiczeń
Szarfa gimnastyczna - wstążka do ćwiczeń
Szarfa gimnastyczna - wstążka do ćwiczeń
Szarfa gimnastyczna - wstążka do ćwiczeń
Szarfa gimnastyczna - wstążka do ćwiczeń
Strona główna / Produkty

Szarfa gimnastyczna - wstążka do ćwiczeń

Nasze opinie:
Cena:
11,90 zł
Ean:
4013594153539
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
ToysPure
Ilość:

Wstążki gimnastyczne dla dzieci to rewelacyjna zabawa zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Co więcej, jej wykorzystanie sięga daleko poza zajęcia z rytmiki. Kolorowa szarfa gimnastyczna pozwala nie tylko na tworzenie przeróżnych wzorów, lecz także umożliwia maluchom ćwiczenie koordynacji ruchowej, zręczności, a także równowagi ciała podczas najbardziej wymyślnych spiral i obrotów. Jest to przedmiot, który z pewnością pomoże wszystkim małym tancerkom i tancerzom w opanowaniu swoich pierwszych układów tanecznych, a także wzbogaci je o rewelacyjny pokaz ze wstęgą. Wykorzystanie tego elementu pomaga dziecku w skupieniu się na wykonywanych ruchach, a także wykorzystaniu go do stworzenia interesującej oprawy całego swojego występu. Wstążka gimnastyczna to świetna zabawka dla każdego malucha, który „kuma czaczę” i lubi tańczyć bardziej niż robić cokolwiek innego. Ten drobny element całkowicie zmienia podejście dzieci do tańca, gdyż skupiając się na wykonywanej czynności, traktują swoje ćwiczenie poważnie, co z czasem może okazać się prawdziwą pasją i objawić się w postaci naturalnego talentu.

Prezentowana szarfa gimnastyczna ma tęczowy, wielokolorowy wzór, który zwraca uwagę podczas zabawy i pięknie się rozmywa, dzięki czemu dziecko z radością tworzy nowe układy, które poza masą frajdy pomagają mu rozwinąć także jego zręczność i równowagę. Jej wykonanie zasługuje na najwyższe uznanie – wytrzymała konstrukcja gwarantuje, że uchwyt nie ulegnie zniszczeniu podczas przeróżnych ewolucji, a wstążka jest odporna na ścieranie, co może się zdarzyć przy przypadkowym uderzeniu nią w ścianę. Jest także całkowicie bezpieczna dla najmłodszych, ponieważ nie posiada żadnych drobnych elementów oraz jest oznaczona wszelkimi niezbędnymi certyfikatami bezpieczeństwa, zarówno Polskimi, jak i Europejskimi.

Do najważniejszych cech wstążki należą:

Długość szarfy – 200 cm

Długość patyczka – 40 cm

Wiek – 3+

Przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych

Deklaracja zgodności CE

Jeżeli Wasz maluch lubi ruch i wykazuje zainteresowanie tańcem, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z tym produktem. W razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt z Państwem!

Referencja: 15353