SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Piłeczka Zośka footbag dla dzieci
Piłeczka Zośka footbag dla dzieci
Piłeczka Zośka footbag dla dzieci
Piłeczka Zośka footbag dla dzieci
Strona główna / Produkty / Gry i Zabawy / Zabawa na dworze / ToysPure - Piłeczka Zośka footbag dla dzieci

Piłeczka Zośka footbag dla dzieci

Nasze opinie:
Cena:
4,99 zł
Ean:
4013594151627
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 5 lat
Producent:
ToysPure
Ilość:

Miękka piłeczka zwana Zośką to ciekawy prezent dla dziecka. Można nią grać, rzucać, turlikać, żonglować i przede wszystkich chwytać. Piłka nie jest przeznaczona do kopania, jak piłką do piłki nożnej, ale do podrzucania i podpijania jej nogą. W przypadku kopania jak w piłce nożnej zośka może uleć zniszczeniu !

Piłeczka wykonana jest z wełny, w środku znaduja się mikro kuleczki. Piłeczka motywuje do zabawy, podrzucania i żonglowania. Miękkość piłeczki sprzyja jednocześnie nauce chwytania i przekładania z jednej ręki do drugiej.

Kolorystyka piłeczki jest urozmaicona, dzięki czemu będzie odpowiednia zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Piłeczkę można wykorzystać do zabawy w domu oraz na świeżym powietrzu. Piłeczka jest bezpieczna, jeśli ktoś zostanie nią trafiony, z pewnością nie dozna kontuzji.

Piłeczka bedzie świetna do zabawy zarówno dla dziecka jak i dla dorosłego. Można w większej grupie urządzić zawody np. kto więcej razy podrzuci piłeczkę nogą, a z wiekszą ilościa piłeczek konkurs żonglerski ;-)

Aby utrzymać higienę, zaleca się pranie ręczne w temperaturze 30 stopni.

Piłeczki wysyłamy losowo.

Podana cena dotyczy jednej sztuki!

Wymiary: średnica około 5 cm

Wiek: 5+

Referencja: 15162

Deklaracja zgodności CE

Uwaga, piłeczki służą do grania/odbijania/żonglowania rękami lub nogami. Kopanie lub rzucanie np. o ścianę spowoduje rozerwanie piłeczki i nie podlega reklamacji.