Skolopendra na sznurku do ciągnięcia
Skolopendra na sznurku do ciągnięcia
Strona główna / Produkty

Skolopendra na sznurku do ciągnięcia

Nasze opinie:
Cena:
61,90 zł
Ean:
8591864901357
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 2 lat
Producent:
Woodyland Woody
Ilość:

Ta olbrzymia skolopendra na pierwszy rzut oka może wyglądać groźnie, jednak w rzeczywistości jest bardzo łagodna i chętna do zabawy. Drewniana zabawka do ciągnięcia umili każdemu brzdącowi przygodę z nauką i doskonaleniem chodzenia. Sympatyczne zwierzątko podążające za dzieckiem zachęci je do chodzenia i biegania oraz będzie wsparciem dla rozwoju koordynacji ruchowej i motoryki.

Skolopendra wyprodukowana przez znanego producenta zabawek Woodyland, jest wykonana w całości z drewna z dołączonym na przodzie sznureczkiem. Skolopendra posiada 8 kół w naturalnej, drewnianej barwie oraz ruchomy tułów, składający się z wielu kolorowych, ruchomych segmentów. Dzięki takiemu połączeniu zabawka przy ciągnięciu porusza się jak prawdziwa.

Ta prosta zabawka z pewnością zachęci każdego malucha do wspólnej zabawy i nauki. Brzdące uwielbiają coś za sobą ciągnąć, a im więcej się dzieje, tym nasza pociecha częściej i chętniej zacznie podejmować próby samodzielnego chodzenia. Skolopendra została wykonany z dbałością o szczegóły, a ze względu na wysoką jakość wykonania z pewnością pokona najtrudniejsze przeszkody razem ze swoim przewodnikiem.

Wiek: 18m+

Wymiary: 32 x 7 x 6.5 cm

Referencja: WD90135

Deklaracja zgodności CE