Wielbłąd Wiesław do ciągnięcia na sznurku
Wielbłąd Wiesław do ciągnięcia na sznurku
Strona główna / Produkty

Wielbłąd Wiesław do ciągnięcia na sznurku

Nasze opinie:
Cena:
48,90 zł
Ean:
4013594548861
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 12 miesięcy
Producent:
Goki
Ilość:

Przedstawiamy Państwu naszego najnowszego przyjaciela z południa. Oto wielbłąd zwany także dromaderem,a to nie bez powodu ponieważ nasz wielbłąd o imieniu Wiesław posiada tylko jeden garb. Dromader na sznureczku to wspaniały towarzysz pierwszych spacerów. Nauka chodzenia z Wiesławem będzie jeszcze bardziej przyjemna i ciekawsza!

Ta prosta zabawka z pewnością zachęci każdego malucha do wspólnej zabawy i nauki. Brzdące uwielbiają coś za sobą ciągnąć, a im więcej się dzieje, tym nasza pociecha częściej i chętniej zacznie podejmować próby samodzielnego chodzenia. Wielbłąd solidnie wykonany z pewnością pokona najtrudniejsze przeszkody razem ze swoim przewodnikiem. Razem dotrzecie do najodleglejszych zakątków swiata i na pewno będzie to podróż, którą oboje na długo zapamiętacie :)

Dromader wykonany jest w całości z drewna i pomalowany głównie w odcieniu żółtym, natomiast na grzbiecie namalowaną ma niebieską narzutę. Eleganckie wzorki na kółkach spowodują uśmiech na twarzy dziecka podczas każdej z wypraw :) Dodatkowym atutem jest możliwość poruszania szpiczastymi uszkami naszego towarzysza. Całość solidnie wykonana od znanego producenta zabawek Goki.

Zabawka zapakowana w ładne kartonowe pudełko.

Wiek: 1+

Wymiary: 17 x 16 x 7cm

Referencja: 54886

Deklaracja zgodności: CE