Goki - Dmuchnij piłeczkę - zabawka logopedyczna

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Dmuchnij piłeczkę - zabawka logopedyczna

Cena:
7.50 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Zabawka dmuchnij piłeczkę zwana również dmuchawką lub dmuchanką, jest niepozornym, ale bardzo skutecznym narzędziem logopedycznym.

Dziecko podczas zabawy usprawnia swój aparat oddechowy poprzez wydłużanie oddechu i regulacji jego siły. Dziecko poprawia również koncentrację, ponieważ mocno trzeba się skupić, aby piłeczka balansowała na jednej wysokości zbytnio sie nie wznosząc lub zbytnio nie opadając.

Do drewnianego tunelu zabawki można wkładać zwykłą słomkę, dzięki temu zabawkę może używać w sposób higieniczny kilkoro dzieci. 

Dmuchawka jest często używana w gabinetach logopedycznych oraz do samodzielnych ćwiczeń w domu.

Wymiary zabawki: 15 x 5cm

Wymiary styropianowej piłeczki: średnica 3 cm

Producent zmienił delikatnie design zabawki likwidując jeden mały plastikowy element, co można zobaczyć na drugim zdjęciu.

Wiek: 3+

Referencja: 15377

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Opinie o produkcie

Bożena

Czwartek, 29.06.2017, 16:22
ocena 5 ocena 5 ocena 5 ocena 5 ocena 5

Bardzo przydatna i niedroga zabawka logopedyczna. Gorąco polecam


Produkty podobne

nasze marki

kot
pies