Goki - Goki Metalowa waga kuchenna

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Goki Metalowa waga kuchenna

Darmowa wysyłka

Poczta Polska Paczkomaty Inpost Kurier DPD Odbiór w punkcie
Cena:
169.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 5 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Firma Goki prezentuje metalową wagę z odważnikami. Jest to starannie wykonana zabawka z dbałością o szczegóły i jednocześnie ma wszelkie predyspozycje, aby uznać ją za półprofesjonalne urządzenie pomiarowe. 

Waga przed przystąpieniem do pracy musi zostać wytarowana i dzięki temu będzie dostarczać dokładne pomiary. Wszystkie elementy wagi wykonane zostały z metalu, co  wpływa na długość użytkowania zabawki.

Waga kuchenna rozwija w dziecku zdolność logicznego myślenia oraz wpływa na polepszenie koncentracji. Obowiązkowy element każdego szkolnego czy domowego sklepiku.

Dziecko bawiąc się poznaje jednostki miary i uczy się wykorzystwać je w prawdziwym życiu.

W zestawie odważniki w ładnym drewnianym pudełku. 

  • 2x 200 gram
  • 1x 100 gram
  • 1x 50 gram
  • 2x 20 gram
  • 1x 10 gram

Całość zapakowane w ładne pudełko. Jakość gwarantuje niemiecka firma Goki.

Idealna waga dla szkół i przedszkoli!

Wymiary: 25,5 x 14,5 cm

Wiek : 5 +

Referencja: 51891

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies