Goki - GOKI Bawełniana czapka szefa kuchni - do pomalowania

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

GOKI Bawełniana czapka szefa kuchni - do pomalowania

Cena:
12.50 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 5 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Niezastąpiona pomoc każdej gospodyni, kucharza i pomocnika w kuchni. Czapka sprawdzi się przy pierwszych próbach kulinarnych. Doda każdemu małemu kucharzowi animuszu i pewności siebie.

Z takim profesjonalnym strojem kucharskim wszystko w kuchni musi się udać.

Czapka została wykonana z bawełny wyprodukowanej w Indiach, ktora jest ekologiczna i przyjazna dla środowiska . Nasiona bawełny nie są modyfikowane genetycznie. Naturalna bawełna nigdy nie jest całkowicie biała. Aby uzyskać typową i znaną przez nas wszystkich biel, konieczne jest chemiczne wybielanie. 

Dodatkową zaletą czapki kucharskiej jest fakt, że czapkę można samodzielnie ozdobić na swój jedyny i niepowtarzalny sposób. Dajcie się ponieść wyobraźni i pomalujcie ją tak, aby była dla Was źródłem inspiracji również podczas tworzenia kompozycji smakowych.

Do czapki polecamy również fartuszek oraz specjalny zestaw kredek do malowania na tkaninie - wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie.

Wymiary: 25 x 28 cm

Czapka ma regulację na rzep. W zależności od zapięcia można uzyskać obwód od 44 do 52cm.

Napis Leon jest tylko przykładem ozdobienia czapki.

Wiek : 5+

Referencja: 58570

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies