SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Zawieszka do smoczka z klipsem Samochodziki
Zawieszka do smoczka z klipsem Samochodziki
Strona główna / Produkty / Dla Malucha, Pętle, Smoczki, Przytulanki / Zawieszki do smoczka i wózka / Goki - Zawieszka do smoczka z klipsem Samochodziki

Zawieszka do smoczka z klipsem Samochodziki

Nasze opinie:
Cena:
36,90 zł
Ean:
4013594651981
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od urodzenia
Producent:
Goki
Ilość:

Modny i nowoczesny design może towarzyszyć dzieciom od urodzenia. Ta zawieszka jest przykładem jak nowoczesne trendy wkraczają do świata noworodków. Ciekawy motyw samochodzików wpłynie na przyszłe zainteresowanie motoryzacją u malucha, a już z pewnością na chęć zabawy autkami i innymi środkami transportu. Elegancka kolorystyka zdecydowanie przyciągnie uwagę malucha.

Klasyczna zawieszka od Goki to super pomysł na spadający smoczek. Dzięki klipsowi wystarczy przypiąć zawieszkę do ubranka albo do wózka i gotowe. Po jednej strony sznureczka klips do przypięcia, a z drugiej strony sznureczek do którego przymocowujemy smoczek. Zawieszka została wykonana z ekologicznych, drewnianych elementów idealnie wygładzonych bez żadnego ryzyka dla dziecka.

Zawieszka do smoczka to również pierwsza zabawka. Dziecko może bawić się autkami, ćwiczyć chwyt, obracać czy podrzucać.

Mechanizm na dole zawieszki pozwala na wydłużenie sznureczka tak, aby go dobrze zabezpieczyć na smoczku, a następnie skrócić, co gwarantuje niezawodne zamocowanie smoczka. 

W celu utrzymania produktu w czystości można go przecierać wilgotną szmatką.

Długość: 18 cm (bez sznureczka)

Referencja: 65198

Deklaracja zgodności CE