Zawieszka na wózek Miś polarny
Zawieszka na wózek Miś polarny
Strona główna / Produkty

Zawieszka na wózek Miś polarny

Promocja
Nasze opinie:
Cena:
58,90 zł
52,90 zł
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 58,90 zł
Ean:
4011534657406
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od urodzenia
Producent:
Heimess
Ilość:

Spraw, aby Wasz spacer był jeszcze ciekawszy, zwłaszcza dla najmłodszych dzieci, które leżąc w wózku nie mogą obserwować otoczenia. Wystarczy zapiąć dwa klipsy po obu stronach wózka i gotowe. Dzięki drewnianym zwisającym elementom dziecko będzie obserwować delikatny ruch kółek i próbować na nich swoje pierwsze uchwyty. Dzwoneczek zabawnie dzwoni, a całość porusza się zabawiając malucha.

Na 2 elementach widnieje wizerunek sympatycznego misia polarnego, który z pewnością poprawi humor maluszkowi. Dziecko na początku będzie po prostu obserwować zawieszkę, a potem również z przyjemnością się nią bawić. Może próbować popychać oraz obracać drewniane koraliki.

Całość złożona z drewnianych koralików w modnej kolorystyce biało-niebiesko-szarej. Na końcach zawieszki dwa klipsy do mocowania. Centralnym elementem jest drewniane kółeczko ze zwisającymi koralikami. Dodatkową atrakcją jest również dzwoneczek. Do kompletu polecamy również zawieszkę do smoczka czy grzechotki z tej samej serii.

Jakość gwarantowana przez niemiecką markę Heimess. Produkty są wytworzone w Niemczech z wysokiej jakości nietoksycznych materiałów. Idealne powierzchnie dostosowane są dla małych dzieci.

W celu utrzymania w czystości produkt należy przecierać wilgotną szmatką.

Długość: 40 cm (po rozwinięciu)

Referencja: 765740

Deklaracja zgodności CE

XVC, XQX, xvc, xqx