SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
Zawieszka na wózek niebieska gwiazdka
Zawieszka na wózek niebieska gwiazdka
Strona główna / Produkty / Dla Malucha, Pętle, Smoczki, Przytulanki / Zawieszki do smoczka i wózka / Heimess - Zawieszka na wózek niebieska gwiazdka

Zawieszka na wózek niebieska gwiazdka

Cena:
52,90 zł
Ean:
4011534657703
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od urodzenia
Producent:
Heimess
Ilość:
prezentKup na prezent
Koszt pakowania 10zł
Opakowanie dla:
dziewczynki
chłopca

Spraw, aby Wasz spacer był jeszcze ciekawszy, zwłaszcza dla najmłodszych dzieci, które leżąc w wózku nie mogą obserwować otoczenia. Wystarczy zapiąć dwa klipsy po obu stronach wózka i gotowe. Dzięki drewnianym zwisającym elementom dziecko będzie obserwować delikatny ruch kółek i próbować na nich swoje pierwsze uchwyty. 

Dziecko na początku będzie po prostu obserwować zawieszkę, a potem również z przyjemnością się nią bawić. Może próbować popychać oraz obracać drewniane koraliki, a także dzwonić dzwoneczkiem.

Całość złożona z drewnianych koralików w modnej kolorystyce. Na końcach zawieszki dwa klipsy do mocowania. Centralnym elementem jest drewniane kółeczko z dzwoneczkiem w środku oraz przymocowanym drugim kółkiem z koralikiem w srodku. Dziecko może trącać te elementy ręką lub nóżką sprawiając, że będą wydawać delikatne dźwięki.  Do kompletu polecamy również zawieszkę do smoczka czy grzechotki z tej samej serii.

Jakość gwarantowana przez niemiecką markę Heimess. Produkty są wytworzone w Niemczech z wysokiej jakości nietoksycznych materiałów. Idealne powierzchnie dostosowane są dla małych dzieci.

W celu utrzymania w czystości produkt należy przecierać wilgotną szmatką.

Długość: 40 cm (po rozwinięciu)

Referencja: 765770

Deklaracja zgodności CE

XVC, XQX, xvc, xqx

Dodaj opinię o produkcie