Łańcuszek do wózka Samochodziki z zapięciami
Łańcuszek do wózka Samochodziki z zapięciami
Łańcuszek do wózka Samochodziki z zapięciami
Łańcuszek do wózka Samochodziki z zapięciami
Strona główna / Produkty

Łańcuszek do wózka Samochodziki z zapięciami

Nasze opinie:
Cena:
69,90 zł
Ean:
4013594651974
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od urodzenia
Producent:
Goki
Ilość:

Spraw, aby Wasz spacer był jeszcze ciekawszy. Zawieszka od znanego producenta akcesoriów dla najmłodszych Goki będzie idealnym prezentem, zwłaszcza dla najmłodszych dzieci, które leżąc w wózku nie mogą obserwować otoczenia. Wystarczy zapiąć dwa klipsy po obu stronach wózka i gotowe. Dzięki drewnianym zwisającym elementom dziecko będzie obserwować delikatny ruch pierścienia i próbować na nim swoje pierwsze chwyty.

Całość wykonana z drewna (wyjątkiem jest metalowy dzwoneczek przymocowany na stałe do centralnej obręczy) w ciekawym motywie samochodzików. Na końcach zawieszki dwa klipsy do mocowania. Maluch na początku będzie po prostu obserwować zawieszkę, a potem również z przyjemnością się nią bawić np. trącając elementy ręką lub nóżką sprawiając, że będą wydawać delikatne, przyjemne dla ucha dźwięki.

Zawieszka będzie ciekawym elementem poznawczym. Podczas zabawy i wpatrywana się w elementy zawieszki, dziecko z czasem dostrzeże w nich pojazdy, które na co dzień są nieodzownym elementem życia zarówno dorosłych jak i dzieci. Być może wpłynie to na przyszłe zainteresowanie motoryzacją, a już z pewnością na chęć zabawy autkami i innymi środkami transportu. Elegancka kolorystyka zdecydowanie przyciągnie uwagę malucha.

Polecamy również inne podobne produkty, dostępne TUTAJ!

Produkty wysokiej jakości, wykonane z bezpiecznych nietoksycznych materiałów wyprodukowane w Niemczech. Gwarancja firmy Goki.

W celu utrzymania w czystości produkt należy przecierać wilgotną szmatką.

Wiek: 0+

Długość: 40 cm (po rozwinięciu)

Referencja: 65197

Deklaracja zgodności CE