Zawieszka na wózek Wiewiórka
 Zawieszka na wózek Wiewiórka
 Zawieszka na wózek Wiewiórka
 Zawieszka na wózek Wiewiórka
Strona główna / Produkty

Zawieszka na wózek Wiewiórka

Nasze opinie:
Cena:
24,90 zł
Ean:
4011534651404
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od urodzenia
Producent:
Heimess
Ilość:

Spraw, aby Wasz spacer był jeszcze ciekawszy, zwłaszcza dla najmłodszych dzieci, które leżąc w wózku nie mogą obserwować otoczenia. Wystarczy przypiąć klips do wózka i gotowe :) Dzięki drewnianym zwisającym elementom dziecko będzie obserwować delikatny ruch kółek i próbować na nich swoje pierwsze uchwyty. Drewniane kółka wydają przyjemny dla ucha dźwięk, a całość porusza się zabawiając malucha.

Na 2 elementach widnieje wizerunek przyjaznej wiewiórki oraz dorodnego żołędzia, który z pewnością poprawi humor maluszkowi. Dziecko na początku będzie po prostu obserwować zawieszkę, a potem również z przyjemnością się nią bawić. Może próbować popychać oraz obracać drewniane koraliki.

Całość złożona z drewnianych koralików z modnej kolekcji "NATURE", w ciekawej kolorystyce leśnej zachowującej naturalne kolory drewna. Zawieszka posiada również klips umożliwiający przypięcie do wózka, w którym wyryty jest symbol drzewa.

Jakość gwarantowana przez niemiecką markę Heimess. Produkty są wytworzone w Niemczech z wysokiej jakości nietoksycznych materiałów. Idealne powierzchnie dostosowane są dla małych dzieci.

W celu utrzymania w czystości produkt należy przecierać wilgotną szmatką.

Długość: 20 cm (po rozwinięciu)

Wiek: 0+

Referencja: 765140

Deklaracja zgodności CE

XVC, XQX, xvc, xqx